Odborníci na vedení účetnictví, zpracování mezd či personalistiky se sídlem v Sedlčanech

Připadá vám, že ztrácíte svůj čas aktivitami, které nesouvisí s vaším podnikáním, ale je zapotřebí je udělat? Nechcete se již dále zabývat agendou, kterou neovládáte a je pro vás nucené zlo?


Vedení účetnictví
Finance, účetnictví a mzdy – od toho jsme tady my!
Naše společnost Ekonomia JH, s.r.o. se již od roku 2000 zabývá financemi, vedením účetnictví a poradenstvím. Své služby poskytujeme jak malým živnostníkům, tak velkým podnikům a korporátům či neziskovým organizacím. Jestli potřebujete zpracovat velké množství mezd, poradit s daněmi či připravit audit, nebojte se nás oslovit. Kanceláře máme v Praze a Sedlčanech a klienty po celé republice. Zajišťujeme služby více jak 30 profesionálních účetních, kteří jsou připraveni vám pomoci s jakoukoliv výzvou.
Účetnictví, daně a mzdy bezchybně, kvalitně a včas – přesvědčte se o našich kvalitách a kontaktujte nás na webu www.ekonomiajh.eu, anebo nás rovnou navštivte v jedné z našich kanceláří v Praze či Sedlčanech. Těšíme s na vás!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Vedení účetnictví, daňová evidence a mzdová agenda Praha, personalistika, ekonomické poradenství

Vedení účetnictví, daňová evidence a mzdová agenda Praha, personalistika, ekonomické poradenství
Vedení účetnictví, daňová evidence a mzdovou agendu zajišťujeme pro velké i malé podnikatelské subjekty, neziskové organizace nebo fyzické osoby.

Vedení účetnictví, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání Příbram

Vedení účetnictví, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání Příbram
Vedení účetnictví, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání Příbram, daňová evidence, daňové a ekonomické poradenství, příprava auditu a jeho případné zajištění, silniční daň.

Učetnictví a daně Příbram, zpracování DPH, daňová přiznání, mzdy

Učetnictví a daně Příbram, zpracování  DPH, daňová přiznání, mzdy
Učetnictví,komplexní vedení Příbram, zpracování mezd, DPH, daňová přiznání právnických a fyzických osob, zastoupení na úřadech, daňové a ekonomické poradenství.

Vedení účetnictví, daňové a ekonomické poradenství

Vedení účetnictví, daňové a ekonomické poradenství
Firma Ekonomia JH, s.r.o., Sedlčany, se postará o veškeré účetnictví pro právnické a fyzické osoby či neziskové organizace, zpracování mezd a personalistiku.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Ekonomia JH, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ekonomia JH, s.r.o.
ekonomiajh.eu
Adresa

Adresa

Kapitána Jaroše 454
Sedlčany 264 01

olga.jirackova.ml@ekonomiajh.eu
+420 734 257 015


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha