Zadavatelem microsite je firma Ekonomia JH, s.r.o.Vedení účetnictví, daňová evidence a mzdová agenda Praha, personalistika, ekonomické poradenství

Vedení účetnictví, daňová evidence a mzdovou agendu zajišťujeme pro velké i malé podnikatelské subjekty, neziskové organizace nebo fyzické osoby.Naše firma Ekonomia JH, s.r.o. Praha pracuje v oboru daňového poradenství, vedení účetnictví a zpracování mezd, personalistika a ekonomické poradenství. Poskytujeme kvalitní a spolehlivé služby. Kancelář naleznete na adrese Mikulandská 119/10, Praha.
Naše služby:
- vedení účetnictví
- zpracování mezd a personalistika
- daňové poradenství
- ekonomické poradenství

Nevíte co vše v přiznání uplatnit za slevu? Potřebujete zpracovat mzdovou agendu? Topíte se v účetních uzávěrkách? Už nemusíte, oslovte firmu Ekonomia JH, s.r.o. Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vedení účetnictví, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání Příbram

Vedení účetnictví, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání Příbram

Vedení účetnictví, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání Příbram, daňová evidence, daňové a ekonomické poradenství, příprava auditu a jeho případné zajištění, silniční daň.


Vedení účetnictví, daňové a ekonomické poradenství

Vedení účetnictví, daňové a ekonomické poradenství

Firma Ekonomia JH, s.r.o., Sedlčany, se postará o veškeré účetnictví pro právnické a fyzické osoby či neziskové organizace, zpracování mezd a personalistiku.


Učetnictví a daně Příbram, zpracování  DPH, daňová přiznání, mzdy

Učetnictví a daně Příbram, zpracování DPH, daňová přiznání, mzdy

Učetnictví,komplexní vedení Příbram, zpracování mezd, DPH, daňová přiznání právnických a fyzických osob, zastoupení na úřadech, daňové a ekonomické poradenství.