Zadavatelem microsite je firma Ekonomia JH, s.r.o.Vedení účetnictví, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání Příbram

Vedení účetnictví, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání Příbram, daňová evidence, daňové a ekonomické poradenství, příprava auditu a jeho případné zajištění, silniční daň.Kompletní vedení účetnictví, zpracování daňových přiznání od právnických a fyzických osob, zpracování mezd, mzdová evidence, personalistika a zajištění auditu, to vše Vám je schopna zajistit firma Ekonomia JH, s.r.o. Sedlčany, okres Příbram.

Již 18 let poskytujeme svým klientům z okresu Příbram externí vedení účetnictví a zpracování mezd, včetně ekonomického a daňového poradenství. Našimi zákazníky jsou velké i malé podnikatelské subjekty, neziskové organizace, fyzické osoby i SVJ.

Neváhejte a pro více informací kontaktujte firmu Ekonomia JH, s.r.o. Sedlčany, okres Příbram.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Učetnictví a daně Příbram, zpracování  DPH, daňová přiznání, mzdy

Učetnictví a daně Příbram, zpracování DPH, daňová přiznání, mzdy

Učetnictví,komplexní vedení Příbram, zpracování mezd, DPH, daňová přiznání právnických a fyzických osob, zastoupení na úřadech, daňové a ekonomické poradenství.


Vedení účetnictví, daňové a ekonomické poradenství

Vedení účetnictví, daňové a ekonomické poradenství

Firma Ekonomia JH, s.r.o., Sedlčany, se postará o veškeré účetnictví pro právnické a fyzické osoby či neziskové organizace, zpracování mezd a personalistiku.