Zadavatelem microsite je firma Obec Bukovina u ČistéPůvabná malá obec se starobylým nádechem – obec Bukovina v Libereckém kraji

Hledáte malebnou obec v okrese Semily? Navštivte nás, obec Bukovina u Čisté. Jsme opravdu malinkou vesnicí v Libereckém kraji. Jsme tu pro naše občany, i pro návštěvníky či turisty.Opravdu malá vesnice Bukovina, nacházející se v okrese Semily, poskytuje svým občanům klidné místo k bydlení. Naše obec má pouhých 208 obyvatel a je pravým opak rušného městského života. I přesto si občané užívají tamního života. Ve vesnici najdete základní občanské vybavení, jako jsou Obecní úřad Bukovina u Čisté, prodejna potravin, dětské hřiště a sportovní areál. Do obce vede autobusové spojení a širších služeb mohou lidé využít v okolních městech, které jsou na dojezd. Jsou to např. Jičín nebo Jilemnice. Nedaleko je krásný Český ráj či Krkonošský národní park. Působí zde spolek dobrovolných hasičů, k dispozici je kulturní dům pro společenské akce a spoustu historických památek.
Fotografie ze života obce naleznete na webových stránkách, každoročně organizujeme dětský den, silvestrovský výšlap, různé soutěže a turnaje a setkání pro občany.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY