Svatební oslava, svatební hostiny v pálavské vinárně a restauraci s ubytovánímVe vinárně a restauraci Pension a restaurant FLORIÁN v Mikulově můžete uspořádat Vaši svatbu. Připravíme Vám svatební hostinu, občerstvení, jídelní tabuli a zajistíme ubytování pro novomanžele.

Líbila by se Vám svatba na Pálavě? Plánujete uspořádat svatbu v Mikulově a hledáte vhodné prostory včetně ubytování pro svatebčany? Oslavte svůj velký den ve Pension a restaurant FLORIÁN v Mikulově. Připravíme Vám svatební hostinu, občerstvení po celou dobu oslav i ubytování pro novomanžele.

Pension a restaurant FLORIÁN pomůže všem snoubencům s přípravou jejich svatební oslavy. Připravíme Vám svatební hostinu, slavnostně prostřeme tabuli a zajistíme i občerstvení po celou dobu akce. Vinárna a restaurace má kapacitu 86 osob. V případě potřeby zajistíme i ubytování pro novomanžele i některé svatebčany v našem penzionu s kapacitou 21 lůžek.Zadavatelem microsite je firma 

Pension a restaurant FLORIÁN Marie JurigováKomplexní služby v oblasti požární ochrany, poradenství, školení, zkoušky PO

Generální opravy, servis a prodej CNC strojů.

Generální opravy, servis a prodej CNC strojů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Řízené degustace vína ve vinném sklepě či degustační místnosti včetně ubytování se snídaní

Vinařství Hradil

Řízené degustace vína ve vinném sklepě či degustační místnosti včetně ubytování se snídaní

Zúčastněte se řízené degustace vína ve vinném sklepě „Za Valama“ či degustační místnosti a využijte ubytování se snídaní ve vinařství Hradil u Velkých Pavlovic.


Ubytování s vinným sklepem a zvýhodněné lázeňské pobyty pro hosty

Pension Jordán Ubytování a vinný sklípek na Moravě

Ubytování s vinným sklepem a zvýhodněné lázeňské pobyty pro hosty

Pension Jordán poblíž Lednicko-valtického areálu je výbornou volbu ubytování s rodinnou atmosférou. Navštivte vinný sklep přímo v objektu nebo využijte zvýhodněné lázeňské pobyty pro naše hosty.


Obědy z poledního menu restaurace AIR CLUB nově na DÁME JÍDLO

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Obědy z poledního menu restaurace AIR CLUB nově na DÁME JÍDLO

Restaurace AIR CLUB, kterou najdete u terminálu 3 pražského letiště Václava Havla na Praze 6-Ruzyně, nově umožňuje objednat obědy z poledního menu přes DÁME JÍDLO.


Terasy Café v Liberci  - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Terasy Cafe Apartmánové ubytování Liberec

Terasy Café v Liberci - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Chcete být v obraze s naší neustále se rozšiřující nabídkou a akcemi? Sledujte nás na našich Facebookových stránkách! U nás si můžete vychutnat kvalitní vína a občerstvení ve vinárně v Liberci.


Ubytování s vinným sklípkem Zaječí

Vinařství Herůfek Svatopluk Herůfek

Ubytování s vinným sklípkem Zaječí

Hledáte ubytování na jižní Moravě? Chcete se ubytovat nad vinným sklípkem v jihomoravské obci Zaječí? Vinařství Herůfek Zaječí nabízí služby vinného sklepa s ubytováním „U Herůfků“. Nabízíme ubytování v útulně zařízených pokojích přímo v areálu sklepa. Ubytování nad sklepem: -kapacita 14 osob -pokoje mají nový nábytek a jsou rozděleny na dva čtyřlůžkové a jeden šesti lůžkový pokoj s kuchyňkou a sociální zařízením. K dispozici i venkovní posezení s grilem. Po dohodě zajistíme hudbu, cimbál či harmoniku. Pro větší skupinu možnost zajištění dalšího ubytování v Zaječí. V blízkosti sklepa se nachází Moravské vinařské cyklostezky umožňující navštívit náš překrásný kraj pod Pálavou, tak bohatý na kulturní, historické a přírodní krásy. Pro více informací o možnostech ubytování v Zaječí nás neváhejte kontaktovat.