Lité samonivelační potěry

Jedná se o chytré řešení podlah pro bytové a administrativní budovy formou samonivelačního potěru na bázi síranu vápenatého.


Realizace litého samonivelačního potěru
Základními provedeními tohoto potěru je anhydridová a cementová varianta. Anhydridová varianta zabraňuje jakémukoli popraskání po zaschnutí, ale není vhodná do trvale vlhkých prostor. Cementová varianta nabízí rychlejší nárůst pevnosti a vysychání a je vhodná i pro vlhké prostory.
Potěr má tloušťku 40 až 80 mm a slouží jako podklad pro výslednou podlahovou krytinu. Hravě vyrovná všechny nerovnosti a připraví tak perfektní základ pro podlahovou kratinu jakéhokoli typu.
Litý samonivelační potěr je vyráběn v automatických betonárnách a k jeho aplikaci na místo používáme vlastní mobilní čerpadlo s dosahem až 150m.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Průmyslové podlahy betonové, PUR, epoxidové, kompletní dodávky na klíč včetně izolací

Průmyslové podlahy betonové, PUR, epoxidové, kompletní dodávky na klíč včetně izolací
Dodávku i rekonstrukci průmyslových podlah a izolací proti radonu Vám zajistí firma SALIT spol. s r.o. Průmyslové podlahy z Nového Města nad Metují. Vyrobíme betonovou i syntetickou podlahu.

Průmyslové podlahy, pancéřové podlahy pro výrobní a skladové prostory

Průmyslové podlahy, pancéřové podlahy pro výrobní a skladové prostory
Průmyslové betonové podlahy a potěry, strojně hlazené pancéřové podlahy s výztuží pro výrobní a skladové prostory, supermarkety, parkoviště provádí společností SALIT spol. s r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SALIT spol. s r.o. podlahy průmyslové
WEBOVÁ STRÁNKA
SALIT spol. s r.o.
salit.cz
Adresa

Adresa

Dukelská 469
Nové Město nad Metují 549 01

info@salit.cz
+420 775 074 172


Najdete nás také zde:

ARES
captcha