Podlahářství Leoš Svoboda

Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlahZadavatelem microsite je firma Podlahářství Leoš SvobodaPokládka a montáž plovoucí podlahy TřebíčPřemýšlíte nad pokládkou plovoucí podlahy?
Nechte si poradit s výběrem ideální plovoucí podlahy do Vašeho bytu a domu a kontaktujte naše Podlahářství, které je nejen prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah různých typů, barev, vzorů a zátěžové třídy, ale provádí i pokládku, montáže a poradenství v této oblasti.

Provádíme pokládku a montáž nejen podlah vinylových, korkových, vodivých (elektrostatické) PVC (lino, linoleum), ale i koberců.
Součástí našich služeb je i vyrovnávání nerovností i tmelení podlah a prodej příslušenství (podlahové lišty, schodové profily, vyrovnávací profily a další).

Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Laminátové, plovoucí, dřevěné a vinylové podlahy, pokládka podlah, podlahářské práce, renovace podlah od firmy Podlahářství Svoboda vTřebíči.


Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Neváhejte a přijďte se do Podlahářství Svoboda poradit s výběrem nejvhodnějšího typu podlahy do Vašeho bytu či domu! Nabízíme komplexní služby v oblasti podlahářství a to včetně dodávky materiálu. Vyrovnáme nerovnosti, podlahy ...
>
>
>