Zadavatelem microsite je firma CHIRANEX s.r.o.Velký výběr kompenzačních pomůcek – prodej i pronájem invalidních vozíků, zvedáků do vany atd.

Prodej i pronájem kompenzačních pomůcek, například invalidní či toaletní vozíky, zvedáky do vany či chodítka, zajistí firma CHIRANEX s.r.o. v Ostravě, ale působící v celém Moravskoslezském kraji.Sháníte spolehlivého dodavatele kompenzačních pomůcek? Potřebujete dočasně invalidní vozík a tudíž hledáte pronájem za příznivé ceny? Pak se jistě obraťte na společnost CHIRANEX s.r.o. se sídlem v Ostravě. Dodávku, prodej a pronájem kompenzačních pomůcek zajistíme po celém Moravskoslezském, Zlínském i Olomouckém kraji.

Pronájem:
- invalidní vozíky
- toaletní židle – nepojízdná
- toaletní vozík – plastový či s čalouněním
- chodítko – pojízdné i nepojízdné, s loketní podpěrkou
- zvedák do vany
- nepojízdná jídelní deska
- stolek k lůžku
- aktivní či pasivní dekubitní matrace
- polohovací postel

Na našich webových stránkách jsou uvedeny ceny za pronájem vždy na celý měsíc. Ceny za dopravu jsou rozděleny na několik okruhů, záleží kam objednané zboží potřebujete dovést. V rámci našich služeb se postaráme i o montáž a poradenství, jak pomůcky ovládat a správně udržovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Účinná dezinfekce všech prostor, místností i matrací pomocí ozonového ...

Účinná dezinfekce všech prostor, místností i matrací pomocí ozonového ...

O prodej i pronájem ozonového generátoru a vaku i zajištění dezinfekčních prací veřejných i občanských prostor, se postará firma Chiranex s.r.o. se sídlem v Ostravě, ale působící v rámci celé Moravy.


Půjčovna a pronájem polohovacích elektrických postelí a pečovatelských ...

Půjčovna a pronájem polohovacích elektrických postelí a pečovatelských ...

Polohovací elektrické postele a pečovatelská lůžka si můžete zapůjčit od ostravské firmy CHIRANEX s.r.o., specializující se na pronájem kompenzačních pomůcek a zdravotnické techniky pro domácí péči.