Zadavatelem microsite je firma CHIRANEX s.r.o.Prodej i pronájem kyslíkových koncentrátorů, oxygenerátorů, pro dlouhodobou oxygenoterapii

Kyslíkové koncentrátory, tedy oxygenerátory, jsou mobilní a vhodné tedy i do domácího prostředí. Jejich prodej či pronájem zajistí firma CHIRANEX s.r.o. v Ostravě.Už jste slyšeli o dlouhodobé oxygenoterapii (DDOT)? DDOT je určena pro pacienty s chronickou respirační insuficiencí. Pronájem i prodej kyslíkového koncentrátoru (oxygenerátoru) – CP503, který je mobilní a snadno se s ním manipuluje, zajistí firma CHIRANEX s.r.o. v Ostravě.

Oxygenoterapie je vhodná pro stabilizované pacienty v zařízeních sociálních služeb i v domácím prostředí. Užívá se i jako prevence chorob. Jedná se o regenerační kyslíkovou kůru. Kyslík se aplikuje pomocí kyslíkových brýlí či masky po dobu cca 16 hodin denně. Regeneruje, vyživuje a zvyšuje fyzickou i psychickou kondici. Pomáhá pacientům vrátit se do normálního, aktivního života a snižuje potřeby hospitalizace a úmrtnost.

Využití DDOT pro léčbu:
Hypoxemie, hypoxie, anoxie, anoxemie,
plicní onemocnění,
CHOPN– obvykle po stadia III a IV,
pneumokoniózy – velmi pokročilá stádia,
počínající edém plic,
bronchospasmus,
plicní fibrosa, těžké astma,
plicní vaskulární onemocnění, arteriální hypertenze
neurologická onemocnění,
myopatie,
onemocnění hrudní stěny,
těžká kyfoskolióza hrudní páteře,
respirační insuficience při těžké obezitě,
pooperační období,
šok,
těžká anémie, poruchy krevního oběhu, AIM,
otrava oxidem uhelnatým,
perinatální období,
u sportovců pro zrychlení regenerace a zvýšení kondice
pro rychlou rekonvalescenci po infarktu

Využívá se i ke zmírnění stárnutí, posilování obranyschopnosti, kompenzaci negativního dopadu kouření, léčbě nespavosti. Snižuje stres, pomáhá při nechutenství a zmírňuje stav migrény. Dále pozitivně ovlivňuje krevní tlak.

Přístroj je vybaven bezpečnostními prvky, aby byl zabezpečen bezchybný chod a pomoc pacientovi. V případě jakékoliv poruchy zabezpečíme okamžitě výměnu přístroje.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pronájem polohovacích postelí a pečovatelských lůžek i s antidekubitní ...

Pronájem polohovacích postelí a pečovatelských lůžek i s antidekubitní ...

Pronájem polohovacích postelí, pečovatelských lůžek i antidekubitní matrace vydezinfikované ozonem zajistí společnost CHIRANEX s.r.o. se sídlem v Ostravě. Matrace lze pronajmout i samostatně.


Půjčovna a pronájem polohovacích elektrických postelí a pečovatelských ...

Půjčovna a pronájem polohovacích elektrických postelí a pečovatelských ...

Polohovací elektrické postele a pečovatelská lůžka si můžete zapůjčit od ostravské firmy CHIRANEX s.r.o., specializující se na pronájem kompenzačních pomůcek a zdravotnické techniky pro domácí péči.


Účinná dezinfekce všech prostor, místností i matrací pomocí ozonového ...

Účinná dezinfekce všech prostor, místností i matrací pomocí ozonového ...

O prodej i pronájem ozonového generátoru a vaku i zajištění dezinfekčních prací veřejných i občanských prostor, se postará firma Chiranex s.r.o. se sídlem v Ostravě, ale působící v rámci celé Moravy.


Velký výběr kompenzačních pomůcek – prodej i pronájem invalidních ...

Velký výběr kompenzačních pomůcek – prodej i pronájem invalidních ...

Prodej i pronájem kompenzačních pomůcek, například invalidní či toaletní vozíky, zvedáky do vany či chodítka, zajistí firma CHIRANEX s.r.o. v Ostravě, ale působící v celém Moravskoslezském kraji.