Zadavatelem microsite je firma Stavby RS-mont, s.r.o.Stavební práce všeho druhu, výstavba budov na klíč

Výstavba rodinných domů na klíč. Rekonstrukce bytů a bytových jader, sádrokartony, monolitické konstrukce a další stavební práce zajišťuje firma Stavby RS-mont, s.r.o.Chystáte se stavět či rekonstruovat svůj dům nebo byt? Hledáte vhodného subdodavatele pro Vaše stavební zakázky? Naše společnost Stavby RS-mont, s.r.o. zajišťuje realizace staveb do různé fáze rozpracovanosti. Stavíme i rodinné domy na klíč. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro bezplatnou cenovou nabídku.
Specializujeme se na stavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukci bytů a bytových jader, monolitické konstrukce, tesařské a elektrikářské práce, obklady či zateplení fasád. Používáme ty nejkvalitnější materiály a naší prioritou je skvěle odvedená práce v dohodnutém termínu. V případě zájmu se podívejte na www stránky naší společnosti Stavby RS-mont, s.r.o. nebo nás kontaktujte pro více informací.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výstavba monolitických konstrukcí, rodinných domů na klíč

Výstavba monolitických konstrukcí, rodinných domů na klíč

Monolitické konstrukce, železobetonové stavby, průmyslové haly, základy, opěrné zdi, realizace střech, zateplení fasád a jiné řemeslnické práce realizuje Stavby RS-mont, s.r.o.