Stavební práce všeho druhu, výstavba budov na klíč

Výstavba rodinných domů na klíč. Rekonstrukce bytů a bytových jader, sádrokartony, monolitické konstrukce a další stavební práce zajišťuje firma Stavby RS-mont, s.r.o.


Výstavba rodinných domů na klíč
Chystáte se stavět či rekonstruovat svůj dům nebo byt? Hledáte vhodného subdodavatele pro Vaše stavební zakázky? Naše společnost Stavby RS-mont, s.r.o. zajišťuje realizace staveb do různé fáze rozpracovanosti. Stavíme i rodinné domy na klíč. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro bezplatnou cenovou nabídku.
Specializujeme se na stavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukci bytů a bytových jader, monolitické konstrukce, tesařské a elektrikářské práce, obklady či zateplení fasád. Používáme ty nejkvalitnější materiály a naší prioritou je skvěle odvedená práce v dohodnutém termínu. V případě zájmu se podívejte na www stránky naší společnosti Stavby RS-mont, s.r.o. nebo nás kontaktujte pro více informací.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zahradní altány a pergoly Napajedla – poseďte na vaší zahradě i při nepříznivém počasí

Zahradní altány a pergoly Napajedla – poseďte na vaší zahradě i při nepříznivém počasí
Vystřídali jste již nespočet zahradních altánů z lehké hliníkové konstrukce a stále řešíte jeho poškození při větším větru? Investujte radši do pořádného dřevěného altánu nebo pergoly.

Výstavba monolitických konstrukcí, rodinných domů na klíč

Výstavba monolitických konstrukcí, rodinných domů na klíč
Monolitické konstrukce, železobetonové stavby, průmyslové haly, základy, opěrné zdi, realizace střech, zateplení fasád a jiné řemeslnické práce realizuje Stavby RS-mont, s.r.o.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Stavby RS-mont s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavby RS-mont s.r.o.
www.rs-stavby.cz
Adresa

Adresa

Halenkovice 533
Halenkovice 763 63

rs-stavby@seznam.cz
+420 603 282 433


Najdete nás také zde:

ARES
captcha