Zahradní altány a pergoly Napajedla – poseďte na vaší zahradě i při nepříznivém počasí

Vystřídali jste již nespočet zahradních altánů z lehké hliníkové konstrukce a stále řešíte jeho poškození při větším větru? Investujte radši do pořádného dřevěného altánu nebo pergoly.


Altány a pergoly Napajedla
Určitě to všichni známe, v dnešní době všichni hledíme na cenu, a proto ve většině případů sáhneme po levnější variantě v obchodě se zahradním nábytkem. Pokud, ale chcete kvalitní pevný altán či pergolu rozhodně se nebojte do ní investovat protože, tato stavba vám vydrží spousty let. Naše stavební firma Stavby RS-mont v Napajedlech vám vše ráda zařídí. Stavíme zahradní altány a pergoly v různém provedení. Může se jednat o pouze dřevěný altán nebo můžete využít kombinaci zděné a dřevěné varianty, která je velmi oblíbená a vy si tak můžete užít posezení s přáteli i při nepříznivém počasí. Chcete vidět naší práci? Podívejte se na webové stránky, kde najdete plno informací a referencí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Stavební práce všeho druhu, výstavba budov na klíč

Stavební práce všeho druhu, výstavba budov na klíč
Výstavba rodinných domů na klíč. Rekonstrukce bytů a bytových jader, sádrokartony, monolitické konstrukce a další stavební práce zajišťuje firma Stavby RS-mont, s.r.o.

Výstavba monolitických konstrukcí, rodinných domů na klíč

Výstavba monolitických konstrukcí, rodinných domů na klíč
Monolitické konstrukce, železobetonové stavby, průmyslové haly, základy, opěrné zdi, realizace střech, zateplení fasád a jiné řemeslnické práce realizuje Stavby RS-mont, s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stavby RS-mont, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavby RS-mont, s.r.o.
www.rs-stavby.cz
Adresa

Adresa

Kvítkovická 583
Napajedla 763 61

rs-stavby@seznam.cz
+420 603 282 433


Najdete nás také zde:

ARES
captcha