Výstavba monolitických konstrukcí, rodinných domů na klíč

Monolitické konstrukce, železobetonové stavby, průmyslové haly, základy, opěrné zdi, realizace střech, zateplení fasád a jiné řemeslnické práce realizuje Stavby RS-mont, s.r.o.


Monolitické konstrukce, železobetonové stavby
Máte v plánu vystavit monolitickou konstrukci, šachtu či budovu? Tak neváhejte a obraťte se na specialisty v tomto oboru, a to společnost Stavby RS-mont, s.r.o., která sídlí ve Zlínském kraji.
Zhotovujeme všechny typy monolitických konstrukci ze železobetonu. Vystavíme bytový dům, průmyslovou halu, obchodní centrum či administrativní budovu. Zajistím vše potřebné včetně dodávky materiálu.
Naše služby můžete využít i při stavbě rodinného domu. Uděláme Vám základovou desku, stropy, průvlaky, opěrné stěny či garáže.
Mimo monolity poskytneme i řemeslnické služby, výstavbu střech, zateplení budov i kompletní výstavbu rodinných domů na klíč.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zahradní altány a pergoly Napajedla – poseďte na vaší zahradě i při nepříznivém počasí

Zahradní altány a pergoly Napajedla – poseďte na vaší zahradě i při nepříznivém počasí
Vystřídali jste již nespočet zahradních altánů z lehké hliníkové konstrukce a stále řešíte jeho poškození při větším větru? Investujte radši do pořádného dřevěného altánu nebo pergoly.

Stavební práce všeho druhu, výstavba budov na klíč

Stavební práce všeho druhu, výstavba budov na klíč
Výstavba rodinných domů na klíč. Rekonstrukce bytů a bytových jader, sádrokartony, monolitické konstrukce a další stavební práce zajišťuje firma Stavby RS-mont, s.r.o.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Stavby RS-mont s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavby RS-mont s.r.o.
www.rs-stavby.cz
Adresa

Adresa

Halenkovice 533
Halenkovice 763 63

rs-stavby@seznam.cz
+420 603 282 433


Najdete nás také zde:

ARES
captcha