Kulturní perla Zlínského kraje – město Kroměříž

Historické a kulturní moravské město, město s bohatou historií a nevyčerpatelným kulturním vyžitím, báječné sociální a gastro zázemí, nabídka hotelů a ubytování pro turisty, to vše ukrývá Kroměříž.


Květná zahrada Kroměříž - světové a kulturní dědictví UNESCO
Toužíte poznat město, které dýchá historií? Město na řece Moravě s jedinečným kulturním vyžitím? Město nabízející takové památky jako je nádherní barokní zámek, rozsáhlé květné zahrady nebo nádherné historické centrum? Ano, bavíme se o městě Kroměříž, perle střední Moravy.
Navštivte místo, které se pyšní hned několika přízvisky, a to městská památkové rezervace, nejkrásnější historické město nebo světové a kulturní dědictví UNESCO. Pro návštěvu vám nebude stačit pouze jeden den, pokud do Kroměříže zavítáte, nebudete se chtít jej opustit. Toto úžasné město vám nabízí kromě historického zázemí i nespočet krásných restaurací, kaváren, hotelů a penzionů. Navštívit dále můžete muzeum, mincovnu nebo některý z mnoha kostelů. Svou dovolenou či návštěvu si s jistotou užijete naplno. Je to i skvělé místo pro život, které svým obyvatelům nabízí veškeré zázemí a služby. Přesvědčte se sami!
Veškeré bližší informace a rozpis kulturních akcí naleznete na webu. Sledovat nás můžete i na sociálních sítích, budete mít nejnovější info první a včas, takže vám nic neunikne.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Město Kroměříž, Květná zahrada a zámek, umělecké a kulturní památky, UNESCO

Město Kroměříž, Květná zahrada a zámek, umělecké a kulturní památky, UNESCO
Nevšední zážitky spojené s Arcibiskupským zámkem i Květnými zahradami zažijete ve městě Kroměříž. Historické centrum se pyšní řadou uměleckých a kulturních památek.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Město Kroměříž
WEBOVÁ STRÁNKA
Město Kroměříž
www.mesto-kromeriz.cz
Adresa

Adresa

Velké náměstí 115/1
Kroměříž 767 01

podatelna@mesto-kromeriz.cz
+420 573 321 111


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha