Kulturní perla Zlínského kraje – město Kroměříž

Historické a kulturní moravské město, město s bohatou historií a nevyčerpatelným kulturním vyžitím, báječné sociální a gastro zázemí, nabídka hotelů a ubytování pro turisty, to vše ukrývá Kroměříž.


Květná zahrada Kroměříž - světové a kulturní dědictví UNESCO
Toužíte poznat město, které dýchá historií? Město na řece Moravě s jedinečným kulturním vyžitím? Město nabízející takové památky jako je nádherní barokní zámek, rozsáhlé květné zahrady nebo nádherné historické centrum? Ano, bavíme se o městě Kroměříž, perle střední Moravy.
Navštivte místo, které se pyšní hned několika přízvisky, a to městská památkové rezervace, nejkrásnější historické město nebo světové a kulturní dědictví UNESCO. Pro návštěvu vám nebude stačit pouze jeden den, pokud do Kroměříže zavítáte, nebudete se chtít jej opustit. Toto úžasné město vám nabízí kromě historického zázemí i nespočet krásných restaurací, kaváren, hotelů a penzionů. Navštívit dále můžete muzeum, mincovnu nebo některý z mnoha kostelů. Svou dovolenou či návštěvu si s jistotou užijete naplno. Je to i skvělé místo pro život, které svým obyvatelům nabízí veškeré zázemí a služby. Přesvědčte se sami!
Veškeré bližší informace a rozpis kulturních akcí naleznete na webu. Sledovat nás můžete i na sociálních sítích, budete mít nejnovější info první a včas, takže vám nic neunikne.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Město Kroměříž, historie, kultura, památky, Arcibiskupský zámek, Květná zahrada

Město Kroměříž, historie, kultura, památky, Arcibiskupský zámek, Květná zahrada
Město Kroměříž se nachází ve Zlínském kraji a je žádanou turistickou destinací, díky své historii, památkám i bohatému kulturnímu životu.

Město Kroměříž, Květná zahrada a zámek, umělecké a kulturní památky, UNESCO

Město Kroměříž, Květná zahrada a zámek, umělecké a kulturní památky, UNESCO
Nevšední zážitky spojené s Arcibiskupským zámkem i Květnými zahradami zažijete ve městě Kroměříž. Historické centrum se pyšní řadou uměleckých a kulturních památek.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Město Kroměříž
WEBOVÁ STRÁNKA
Město Kroměříž
www.mesto-kromeriz.cz
Adresa

Adresa

Velké náměstí 115/1
Kroměříž 767 01

podatelna@mesto-kromeriz.cz
+420 573 321 111


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha