Zadavatelem microsite je firma Obec ŽelízyMalebná středočeská obec nedaleko Mělníka

Oblíbené turistické místo, obec Želízy v okrese Mělník, a krásné místo pro život s více než 500 obyvateli na okraji chráněné krajinné oblasti v nádherné přírodě.Víte, kde najdete správné místo pro bydlení a cestovatelé k návštěvě? Je to naše obec Želízy, která se nachází zhruba deset minut od Mělníka v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko.
Obec je svou historickou i kulturní stránkou velmi přitažlivým místem pro turisty i občany. Je zde spoustu míst k návštěvě. Občanům nabízí velmi stabilní zázemí, najdete zde mateřskou i základní školu, která je pro studenty do 4. třídy, takže vaše malé děti nemusí za vzděláním dojíždět. Pořádáme mnoho akcí – třeba dětský den, tábory pro děti, různé hudební akce a sportovní turnaje.
Jelikož se nacházíme v chráněné krajinné oblasti, jsme velmi populárním místem pro návštěvníky. Je zde naučná stezka, komplex plastik sochaře Levého, kaple, kemp Želízy, nedaleký hrad Kokořín nebo Máchovo jezero.
Zavítejte k nám, těšíme se na vás. Více informací naleznete na webových stránkách obce, jsou zde i kontaktní údaje a zajímavosti ze života obce.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY