Degustační balíčky – degustace se sklepmistrem s posezením v rodinném vinném sklípku

Zažijte jedinečnou degustaci vína ve vinném sklípku, kde popíjel víno i T.G. Masaryk. Využijte degustační balíčky Vinařství Kukla, které zahrnují ochutnávku pravého moravského vína i občerstvení.


Degustační balíčky - ochutnávka vína řízená sklepmistrem s posezením ve vinném sklípku
Máte rádi víno? Chcete si užít jedinečnou degustaci vína v pravém moravském sklípku přímo u vinaře? Vyzkoušejte některý z degustačních balíčků Vinařství Kukla. Degustujte víno ve vinných sklípcích v Hustopečích, kde popíjel víno i T.G. Masaryk.

Pro naše hosty máme na výběr z několika degustačních balíčků. První balíček zahrnuje ochutnávku 9 přívlastkových vín s degustačním soustem v podobě chleba. Druhý balíček poskytuje degustaci 5 vzorků vín v produkčním sklepě mezi tanky a sudy, kdy Vás navíc seznámíme s technologií výroby vína.

Při výběru třetího balíčku na Vás čeká degustace 9 vzorků přívlastkových vín a rámci čtvrtého balíčku máme pro naše návštěvníky připraven 4 hodinový program s posezením ve sklípku, občerstvením v podobě sýrovo-uzeninových mís a ochutnávku 9 vzorků přívlastkových vín.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Firemní akce, teambuilding, oslavy - degustace ve vinném sklepě na Jižní Moravě

Firemní akce, teambuilding, oslavy - degustace ve vinném sklepě na Jižní Moravě
Firemní akce, teambuildingy či oslavy narozenin můžete pořádat jako degustace ve vinném sklepě na Jižní Moravě, a to ve vinných sklepech První vinařská spol s.r.o. v Hustopečích.

Zážitkový večer ve vinném sklípku s večeří, degustací vína a zábavou

Zážitkový večer ve vinném sklípku s večeří, degustací vína a zábavou
Zážitkový večer ve vinném sklípku zažijete ve Vinných sklepech První vinařské spol. s.r.o. Užijte si večer plný zábavy, degustace vína a chutnou večeři z repertoáru naší domácí moravské kuchyně.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Vinné sklepy První vinařská spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Vinné sklepy První vinařská spol. s r.o.
www.prvnivinarska.cz
Adresa

Adresa

Herbenova 17
Hustopeče 693 01

prvni@vinarska.cz
+420 777 208 798


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha