Zadavatelem microsite je firma Vinné sklepy První vinařská spol. s r.o.Firemní akce, teambuilding, oslavy - degustace ve vinném sklepě na Jižní Moravě

Firemní akce, teambuildingy či oslavy narozenin můžete pořádat jako degustace ve vinném sklepě na Jižní Moravě, a to ve vinných sklepech První vinařská spol s.r.o. v Hustopečích.Chcete pojmout firemní akci nebo teambuilding netradičně? Hledáte vinný sklep na Jižní Moravě s možností degustace a pro konání oslav narozenin nebo výročí? Firemní nebo společenské akce, jejichž součástí bude degustace vína, lze uspořádat ve vinném sklepě První vinařská v Hustopečích.

V našem rodinném sklípku Vám pomůžeme zorganizovat firemní oslavy, teambuildingy a další společenské události, jako jsou oslavy narozenin, výročí, jubilea apod. Zprostředkujeme Vám ubytování v místních penzionech. Na objednávku zajistíme pohoštění. Na přání zajistíme hudební doprovod - cimbálovou muziku, klávesistu, kytaristu, harmonikáře nebo DJ. Součástí Vaši oslavy může být i řízená degustace sklepmistrem Ing. Jiřím Kuklou, kdy ochutnáte vína z naší vlastní produkce Vinařství Kukla. Na výběr máme z několika degustačních balíčků.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY