Zadavatelem microsite je firma Obec OlbramiceObec Olbramice v Olomouckém kraji, zvonička, sloup se sochou sv. Jana Nepomuckého, cyklotrasy

Obec Olbramice v Olomouckém kraji, zvonička, sloup se sochou sv. Jana Nepomuckého, cyklotrasy, vítání občánků, besedy pro důchodce.Poblíž města Olomouce nalezneme malebnou obec Olbramice, která se rozprostírá 17 kilometrů jihozápadně od Litovle, nedaleko Náměště na Hané. Obec Olbramice v Olomouckém kraji je aktivním členem několika sdružení malých obcí.

Každoročně Obecní úřad v Olbramicích pořádá besedy pro důchodce, vítání nově narozených občánků a pro místní děti Den dětí s pestrým programem a dárky.

Ze zajímavostí jistě stojí zmínka o turistické atrakci a tou je zvonička a sloup se sochou sv. Jana Nepomuckého. Obec je vybavena obecním úřadem, knihovnou, prodejnou potravin, dětským hřištěm.

Přijeďte navštívit malebnou obec Olbramice co nejdříve! Stačí nasednout do vlaku či auta a můžete se rozhlédnout po okolí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obec Olbramice, vesnice s obecní knihovnou, honebním společenstvím i ...

Obec Olbramice, vesnice s obecní knihovnou, honebním společenstvím i ...

V Olomouckém kraji jen několik málo kilometrů od Litovle leží malá obec Olbramice. Tradiční vesnice s významnou kaplí sv. Víta, zajímavou historií i bohatým společenským životem.