Netkané geotextilie pro výstavbu silnic a železnic

Separační a filtrační netkané geotextilie geoNETEX® vhodné pro výstavbu dopravních, pozemních i vodních staveb vyrábí společnost JUTA a.s.Zaměřujete se na výstavbu či opravy dopravních sítí jak cest, tak i železnic? Při výstavbě dopravní infrastruktury je nutno použít správnou a kvalitní separační a filtrační vrstvu. Netkané geotextilie geoNETEX® je pro Vaši stavbu tím pravým řešením.
Naše společnost JUTA a.s. vyrábí tyto geotextilie v různých barvách, šířkách a plošných hmotnostech. Geotextilie zhotovujeme z polypropylenových a polyesterových vláken, které jsou zdravotně nezávadné, neobsahující škodlivé látky, a tak jsou vhodné pro použití v krajině.
Naše netkané geotextilie jsou určené i pro stavby tunelů, pozemních, vodních i ekologických staveb.
Tak neváhejte a kdykoliv nás kontaktujte. Rádi s Vámi navážeme dlouhodobou spolupráci. Sídlíme ve Dvoře Králové nad Labem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Hydroizolační fólie JUNIFOL s použitím na skládkách

Hydroizolační fólie JUNIFOL s použitím na skládkách

Hydroizolace ve stavebnictví, hydroizolační fólie pro použití na skládkách odpadů, při výstavbě nádrží, hrází, kanálů či pozemních staveb vyrábí JUTA a.s., Dvůr Králové nad Labem.


Geosyntetické výrobky pro stavebnictví, geotextilie, drenážní rohože

Geosyntetické výrobky pro stavebnictví, geotextilie, drenážní rohože

Geosyntetické výrobky pro stavebnictví, tkané a netkané geotextilie, drenážní rohože, protierozní sítě od společnosti JUTA a.s. plní separační, filtrační a ochrannou funkci.