Textilní a izolační materiály využívané ve stavebnictví a inženýrství

Český výrobce stavebních, průmyslových a zemědělských tkanin a textilií, výroba obalového materiálu využívaného ve stavebnictví nebo zemědělství, česká kvalita stavebních tkanin za nejlepší cenu.


Geosyntetické materiály pro ekologické stavby
Máte stavební společnost? Nebo jste dodavatelem pro stavební a průmyslové společnosti? Hledáte kvalitního výrobce technického a obalového materiálu? To vše vám můžeme nabídnout my, ve společnosti JUTA a.s.
Našich 14 výrobních závodů pracuje každý den pro své klienty, abychom jim mohli prodávat to nejlepší zboží. V našem sortimentu naleznete komponenty pro zemědělský průmysly, to jsou agrotextílie, vaky a obaly. Z izolačního materiálu jsou to folie pro realizace střech. Kupte si také geotextilie, umělé trávníky a technické materiály, což mohou být různé tkaniny a netkané textilie. Ozvěte se nám se svojí poptávkou a my vám sdělíme a nabídneme všechny dostupné možnosti.

Doporučujeme využít našeho e-shopu pro nákup zboží. V případě individuálních specifických požadavků, kontaktujte přímo nás. Sídlíme ve Dvoře Králové nad Labem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Netkané geotextilie pro výstavbu silnic a železnic

Netkané geotextilie pro výstavbu silnic a železnic
Separační a filtrační netkané geotextilie geoNETEX® vhodné pro výstavbu dopravních, pozemních i vodních staveb vyrábí společnost JUTA a.s.

Hydroizolační fólie JUNIFOL s použitím na skládkách

Hydroizolační fólie JUNIFOL s použitím na skládkách
Hydroizolace ve stavebnictví, hydroizolační fólie pro použití na skládkách odpadů, při výstavbě nádrží, hrází, kanálů či pozemních staveb vyrábí JUTA a.s., Dvůr Králové nad Labem.

Geosyntetické výrobky pro stavebnictví, geotextilie, drenážní rohože

Geosyntetické výrobky pro stavebnictví, geotextilie, drenážní rohože
Geosyntetické výrobky pro stavebnictví, tkané a netkané geotextilie, drenážní rohože, protierozní sítě od společnosti JUTA a.s. plní separační, filtrační a ochrannou funkci.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JUTA a.s. - geotextilie, hydroizolační, podstřešní a parotěsnící fólie, agrotextilie a tkaniny, umělé trávníky
WEBOVÁ STRÁNKA
JUTA a.s. - geotextilie, hydroizolační, podstřešní a parotěsnící fólie, agrotextilie
www.juta.cz
Adresa

Adresa

Dukelská 417
Dvůr Králové nad Labem 544 01

info@juta.cz
+420 499 314 211


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha