Zadavatelem microsite je firma Město ModřiceMěsto Modřice, okres Brno, Jihomoravský kraj, obchodní a zábavní centrum Olympia, městské muzeum

Město Modřice, okres Brno, Jihomoravský kraj, obchodní a zábavní centrum Olympia, městské muzeum, víceúčelová hala, bruslení, památky, Modřická tvrz.Poblíž Brna nalezneme malebné město Modřice, které se rozprostírá na okraji Dyjsko-svrateckého úvalu. Jedná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti kam patří i Hájek, Mučednická a Sady.

Ze zajímavostí jistě stojí zmínka o turistické atrakci a tou je Modřický hrad spíše tvrz. Modřice jsou vybaveny úřadem, knihovnou, základní a mateřskou školou, městským muzeem, víceúčelovou halou a pasivním bytovým domem pro seniory.

Na náměstí Svobody navštivte patrový měšťanský dům s podloubím, vystavěn kolem roku 1800. Dále pak se podívejte na Barokní budovu fary z roku 1726 nebo Barokní sochy svatého Jana Nepomuckého a svatého Floriána.

Ve východní části katastru Modřic se nachází rozsáhlý areál obchodního a zábavního centra Olympia, který svou plochou zasahuje i na území Brna.

Památky města, zajímavosti:
Kaple sv. Václava
Sochy sv. Jana Nepomuckého
Kostel sv. Gotharda
Modřický hřbitov
Městské muzeum Modřice
Weithoferův kříž
Socha sv. Floriána
Modřická tvrz

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Město Modřice, sportovní vyžití, cyklotrasy, kulturní akce

Město Modřice, sportovní vyžití, cyklotrasy, kulturní akce

V těsné blízkosti moravské metropole Vás srdečně přivítá město Modřice. Město s cyklistickou stezkou Brno-Vídeň, bohatým kulturním či sportovním vyžitím i nákupním areálem Olympia Brno.