Zadavatelem microsite je firma IUVENTAS - Soukromé gymnázium a SOŠ, s.r.o.Maturitní obor zdravotnického lycea Vás připraví na studium vysoké zdravotnické školy

Denní studijní maturitní obor zdravotnického lycea IUVENTAS - Soukromé gymnázium a střední odborná škola s.r.o. v Ostravě je určen pro všechny zájemce o studium medicíny na vysoké škole.Baví Vás medicína, lidské tělo a jeho zdravotní problémy? Už od dětství jste snili o profesi lékaře? Chcete pracovat ve zdravotnictví? Přihlaste se na zdravotnické lyceum, které provozuje IUVENTAS – Soukromé gymnázium a střední odborná škola s.r.o. v Ostravě, které Vás připraví na studium na všech vysokých a vyšších zdravotnických školách.

Zdravotnické lyceum Vám poskytne všeobecný přehled co se týče zdravotnictví, lékařských i nelékařských povolání a připraví Vás na další studium. Pokračovat ve studiu můžete nejen na vysoké zdravotnické škole, ale i na zdravotně-sociálních fakultách, či na fakultách připravující budoucí učitele zdravotnických předmětů.

Studium je denní a je zakončené maturitní zkouškou. V průběhu studia nezískáte jen potřebné informace a vědomosti, ale i dovednosti díky práci a navíc budete mít možnost se potkávat i se studenty, kteří se již připracují na konkrétní zdravotnické povolání. Absolventi naší školy, kteří se rozhodnou dále nepokračovat ve studiu mohou v rámci akreditovaných kvalifikačních kurzů získat práci v nelékařských povolání jako je zdravotnický asistent, zubní instrumentářka, ošetřovatel a v sociálních službách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Čtyřletý maturitní obor na přírodovědném lyceu připraví studenty na ...

Čtyřletý maturitní obor na přírodovědném lyceu připraví studenty na ...

Čtyřletý maturitní obor na přírodovědném lyceu Vás připraví na další studium na vysoké škole a pro práci se zvířaty. Provozuje UVENTAS - Soukromé gymnázium a střední odborná škola s.r.o. v Ostravě.


Denní studium pedagogického lycea zakončené maturitní zkouškou pro ...

Denní studium pedagogického lycea zakončené maturitní zkouškou pro ...

Pedagogické lyceum, denní studium, které zajistí IUVENTAS - Soukromé gymnázium a střední odborná škola s.r.o. v Ostravě, je zakončené maturitní zkouškou a připravuje žáky na studium na vysoké škole.


Maturitní obory na střední odborné škole formou denního i dálkového ...

Maturitní obory na střední odborné škole formou denního i dálkového ...

Maturitní obory formou denního i dálkového studia propojují teorií s praxí a připravují žáky na vysoké školy. Přihlaste se na IUVENTAS - Soukromé gymnázium a střední odborná škola s.r.o. v Ostravě.


Studium přírodovědného, zdravotnického a pedagogického lycea s ...

Studium přírodovědného, zdravotnického a pedagogického lycea s ...

Studium pedagogického, zdravotnického a přírodovědného lycea, zakončeného maturitní zkouškou, a s individuálním přístupem umožňuje IUVENTAS - Soukromé gymnázium a SOŠ, s.r.o. v Ostravě.