Zadavatelem microsite je firma IUVENTAS - Soukromé gymnázium a SOŠ, s.r.o.Studium přírodovědného, zdravotnického a pedagogického lycea s individuálním přístupem

Studium pedagogického, zdravotnického a přírodovědného lycea, zakončeného maturitní zkouškou, a s individuálním přístupem umožňuje IUVENTAS - Soukromé gymnázium a SOŠ, s.r.o. v Ostravě.Čeká Vás nelehká volba a máte si vybrat střední školu? Rádi by jste se zaměřili na studium pedagogiky, medicíny či přírodovědné obory? Po maturitě chcete rozhodně pokračovat ve studium a proto by Vás škola měla připravit ke studiu na vysoké škole? Chcete-li studovat pedagogické, zdravotnické nebo přírodovědné lyceum, přihlaste se ke studiu na IUVENTAS – Soukromé gymnázium a SOŠ, s.r.o. v Ostravě.

Obory vzdělávání:
Denní studium:

Lycea:
- pedagogické
- zdravotnické
- přírodovědné

Gymnázium: všeobecné:
- čtyřleté
- osmileté

Dálkové studium:
- čtyřleté všeobecné gymnázium

Při výuce klademe důraz na individuální přístup, proto je ve třídách menší počet žáků. Propojujeme teorií s praxí. Žáci budou po ukončení maturitní zkoušky připraveni ke studiu na vysokých školách.

Více informací i studijních oborech naleznete na naších webových stránkách. Navštívit nás můžete i na dni otevřených dveří.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Maturitní obory na střední odborné škole formou denního i dálkového ...

Maturitní obory na střední odborné škole formou denního i dálkového ...

Maturitní obory formou denního i dálkového studia propojují teorií s praxí a připravují žáky na vysoké školy. Přihlaste se na IUVENTAS - Soukromé gymnázium a střední odborná škola s.r.o. v Ostravě.


Maturitní obor zdravotnického lycea Vás připraví na studium vysoké ...

Maturitní obor zdravotnického lycea Vás připraví na studium vysoké ...

Denní studijní maturitní obor zdravotnického lycea IUVENTAS - Soukromé gymnázium a střední odborná škola s.r.o. v Ostravě je určen pro všechny zájemce o studium medicíny na vysoké škole.


Denní studium pedagogického lycea zakončené maturitní zkouškou pro ...

Denní studium pedagogického lycea zakončené maturitní zkouškou pro ...

Pedagogické lyceum, denní studium, které zajistí IUVENTAS - Soukromé gymnázium a střední odborná škola s.r.o. v Ostravě, je zakončené maturitní zkouškou a připravuje žáky na studium na vysoké škole.