Zadavatelem microsite je firma Martin Dvořák - studnařstvíStudnařské práce, vrtané a kopané studny Kladno, hloubení studny, čištění studní, sanace, průzkum

Studnařské práce, vrtané a kopané studny Kladno, hloubení studny, čištění studní, sanace, hydrogeologický průzkum, demoliční práce, střelmistrovské práce, instalatérské práce.Martin Dvořák - kopané studny Kladno

Studnařské práce, vrtané a kopané studny, hloubení studny, čištění studní, sanace, hydrogeologický průzkum, to vše Vám poskytne firma Martin Dvořák. Svým zákazníkům jsem schopen zajistit kompletní výstavbu nové studny z toho nejkvalitnějšího betonu.

Naše činnost je dále zaměřena na demoliční a bourací práce, demolice budov, odvoz suti a odpadu, instalatérské a vodoinstalatérské práce.

Kopané studny provádíme ve Středočeském kraji, Severočeském kraji, Západočeském kraji a také v Praze.

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výkopy studní a veškeré doplňkové práce, demoliční a instalatérské ...

Výkopy studní a veškeré doplňkové práce, demoliční a instalatérské ...

Nabídka nových vrtaných a kopaných studní, údržba a čištění původních studní, demoliční práce na zakázku, prodej paliva a čerpací techniky.


Kopané a vrtané studny, prohloubení, vyčištění, sanace, okres Kladno

Kopané a vrtané studny, prohloubení, vyčištění, sanace, okres Kladno

Kopání a vrtání nových studen, prohloubení, vyčištění a sanace starších studen, hydrogeologické průzkumy a vodoinstalace realizuje Martin Dvořák - kopané studny.