Zadavatelem microsite je firma Martin Dvořák - studnařstvíKopané a vrtané studny, prohloubení, vyčištění, sanace, okres Kladno

Kopání a vrtání nových studen, prohloubení, vyčištění a sanace starších studen, hydrogeologické průzkumy a vodoinstalace realizuje Martin Dvořák - kopané studny.Potřebujete mít nový zdroj pitné či užitkové vody? Pokud k Vám nevede veřejný vodovod, tak je k tomu zapotřebí jímat a odebírat podzemní vodu, a to nejlépe za pomoci studny. Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost Martin Dvořák - kopané studny, která sídlí v obci Osluchov – Žižice v okrese Kladno, a my Vám vše zajistíme. Provedeme hydrogeologický průzkum na Vašem pozemku, studnu vyhloubíme či vyvrtáme a uděláme kompletní vodoinstalační práce. U již zbudovaných starších studní realizujeme jejich sanaci, asanaci, prohloubení a vyčištění. V oboru studnařské činnosti pracujeme téměř 30 let.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výkopy studní a veškeré doplňkové práce, demoliční a instalatérské ...

Výkopy studní a veškeré doplňkové práce, demoliční a instalatérské ...

Nabídka nových vrtaných a kopaných studní, údržba a čištění původních studní, demoliční práce na zakázku, prodej paliva a čerpací techniky.


Studnařské práce, vrtané a kopané studny Kladno, hloubení studny, ...

Studnařské práce, vrtané a kopané studny Kladno, hloubení studny, ...

Studnařské práce, vrtané a kopané studny Kladno, hloubení studny, čištění studní, sanace, hydrogeologický průzkum, demoliční práce, střelmistrovské práce, instalatérské práce.