Zadavatelem microsite je firma Martin Dvořák - studnařstvíVýkopy studní a veškeré doplňkové práce, demoliční a instalatérské služby

Nabídka nových vrtaných a kopaných studní, údržba a čištění původních studní, demoliční práce na zakázku, prodej paliva a čerpací techniky.Máte doma vlastní studnu? Hledáte nový zdroj pitné vody mimo veřejný vodovod? Potřebujete zajistit služby okolo těchto záležitostí? Rádi vám pomůžeme – my ze společnosti Studnařství Dvořák.
Na zakázku realizujeme výkopy nových studní, taktéž vrtaných. Vaše stávající zdroje vody dokážeme buďto prohloubit, nebo vyčistit. Dále nabízíme hydrogeologické průzkumy nebo asanace. Nejenom studnařské práce, ale nabízíme také služby instalatérské a demoliční. Můžete si také zakoupit čerpací techniku nebo palivové dřevo. Pro více informací nás kontaktujte. Vždy se zaměřujeme na požadavky zákazníka, práce tak dále uzpůsobujeme přesně na míru. Výhodou je dlouholetá záruka na naši práci a k tomu servisní služby.
Pohybujeme se v okolí Kladna a Prahy, ale dle domluvy není problém uskutečnit realizaci v rámci celé České republiky. Najdete nás v Osluchově, na adrese Žižice 38. Kontakt lze navázat skrze telefonní číslo nebo webový formulář.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Studnařské práce, vrtané a kopané studny Kladno, hloubení studny, ...

Studnařské práce, vrtané a kopané studny Kladno, hloubení studny, ...

Studnařské práce, vrtané a kopané studny Kladno, hloubení studny, čištění studní, sanace, hydrogeologický průzkum, demoliční práce, střelmistrovské práce, instalatérské práce.


Kopané a vrtané studny, prohloubení, vyčištění, sanace, okres Kladno

Kopané a vrtané studny, prohloubení, vyčištění, sanace, okres Kladno

Kopání a vrtání nových studen, prohloubení, vyčištění a sanace starších studen, hydrogeologické průzkumy a vodoinstalace realizuje Martin Dvořák - kopané studny.