Mateřská škola, Mníšek pod Brdy předškolní vzdělání v moderně a funkčně vybavených učebnách

Mateřská škola, Mníšek pod Brdy předškolní vzdělání v moderně a funkčně vybavených učebnách, stravování včetně pitného režimu zajištěno, výlety, dílničky, besídky, plavecký výcvik.Mateřská škola, Mníšek pod Brdy, 9. května 575, okres Praha západ

Nabízíme dětem předškolní vzdělání v moderně a funkčně vybavených učebnách. Dětem se dostane vzdělání od vynikajících učitelů, kteří se i nadále vzdělávají a své znalosti s radostí předávají dál. Do naší školky se můžete přijít podívat, máme i další detašované pracoviště a to Pracoviště 9. května a Pracoviště Malé náměstí.

V mateřských školkách mají děti možnost využít hrací koutky, relaxační místnost nebo velkou zahradu s herními prvky jako jsou pískoviště, houpačky, domečky, lezecké věže a různé prolejzačky.

Mateřská škola, Mníšek pod Brdy pořádá pro děti různé akce, tvořivou dílničku, besídky, výlety nebo plavecký výcvik. Pro všechny děti je zajištěno stravování i pitný režim.

Neváhejte a informujte se o umístění do naší Mateřská školy v Mníšku pod Brdy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Mateřská škola v Mníšku pod Brdy s řadou nadstandardních kulturních a ...

Mateřská škola v Mníšku pod Brdy s řadou nadstandardních kulturních a ...

Mateřská škola, Mníšek pod Brdy, 9. května 575, okres Praha západ poskytne Vašim dětem kvalitní předškolní vzdělání v příjemně zařízeném prostředí plném herních prvků i sportovních činností.