Montessori mateřská školka Praha 7 – alternativní vzdělávací program

Chcete podpořit vaše dítě a rozvíjet jeho dovednosti bez stresu? Využijte Montessori pedagogiku, která se učí zcela jiným způsobem, než je klasická výuka.


Mateřská školka Praha 7
Mateřská školka Mufánkov se zaměřuje na rozvíjení dítěte trochu jiným způsobem, než jsou v jiných školkách zvyklý. Učíme děti samostatnosti, využíváme celostní učení, a hlavně děti do ničeho nenutíme využíváme motto JÁ SÁM! U nás se naučí dotahovat věci dokonce, zodpovědnost je přeci základní hodnota každého člověka. Jak často naše školka funguje? Můžete si vybrat, zda bude vaše dítě docházet jen 3xtýdně, 4xtýdně nebo celý týden. V rámci školkovného mají děti pravidelné výuky anglického jazyka, 1x za 14 sportovní odpoledne, 1x týdně kroužek vaření a mnoho dalšího. Potřebujete vědět více informací? Není nic jednoduššího než nás přímo kontaktovat na telefonním čísle nebo se ještě předtím můžete podívat na naše webové stránky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Mateřská škola Mufánkov Praha, podpora samostatnosti, celostní učení, partnerský přístup

Mateřská škola Mufánkov Praha, podpora samostatnosti, celostní učení, partnerský přístup
V mateřské školce Mufánkov v Praze je hlavním cílem vytvoření kvalitního, příjemného a především připraveného prostředí pro celkový rozvoj dětí.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Mateřská škola Mufánkov, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Mateřská škola Mufánkov, s.r.o.
www.mufankov.cz
Adresa

Adresa

Dukelských hrdinů 25
Praha 7 170 00

praha7@mufankov.cz
+420 777 619 305


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha