Spolehlivá příprava a provedení vozu na STK, emise - kontrola výbavy, podvozku a světel

S kontrolou povinné výbavy, podvozku, světel a pneumatik Vám pomůže firma JT auto - pneu servis s.r.o. z Prostějova. Postaráme se o kompletní přípravu i provedení Vašeho vozu na STK a emise.Chcete mít připravený vůz na pravidelnou technickou kontrolu v perfektní kondici?

Vše jednoduše zařídíte u firmy JT auto - pneu servis s.r.o. z Prostějova. Zkontrolujeme funkčnost všech stanovených prvků automobilu, který si po dohodě vyzvedneme a bezprostředně po splnění kontroly přivezeme zpět majiteli. Vůz provedeme kontrolou bez jakéhokoliv problému.

Vlastnoručně opravíme i sebemenší odhalené vady. Zaměříme se na funkčnost podvozku, brzd, přední nápravy. Dále na povinnou výbavu, správné seřízení světel, pneumatiky a přední sklo.

Ještě váháte? Navštivte nás a nebudete litovat. Opravíme také drobné defekty pneumatik a nikdy vás nenecháme na holičkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pneuservis - možnost expresní výměny pneu, opravy pneumatik, přezutí a ...

Pneuservis - možnost expresní výměny pneu, opravy pneumatik, přezutí a ...

Spolehlivý pneuservis JT auto - pneu servis s.r.o. se sídlem v Prostějově zajišťuje přezutí a vyvažování kol, možnost expresní výměny pneu a opravy pneumatik.


Spolehlivý autoservis a opravy vozů - kompletní servis osobních, ...

Spolehlivý autoservis a opravy vozů - kompletní servis osobních, ...

Autoservis s důrazem na kvalitu a rychlost, JT auto - pneu servis s.r.o. z Prostějova poskytuje kompletní servis osobních, užitkových a dodávkových vozů. O Vaše auto se spolehlivě postaráme.