Pneuservis - možnost expresní výměny pneu, opravy pneumatik, přezutí a vyvažování kol

Spolehlivý pneuservis JT auto - pneu servis s.r.o. se sídlem v Prostějově zajišťuje přezutí a vyvažování kol, možnost expresní výměny pneu a opravy pneumatik.Hledáte spolehlivý a rychlý pneuservis? Potřebujete opravit pneumatiku? Jste z Prostějova či Olomouce? Pak navštivte pneuservis JT auto - pneu servis s.r.o., který sídlí v Prostějově.
Pneuservis s možností expresní výměny pneu provádí montáž i demontáž pneumatik, výměnu kol a s ní související seřízení geometrie a sbíhavosti. Spolehlivě opravíme defekt na pneumatikách.
Poradíme vám se správným výběrem pneu všech velikostí s ohledem na sezónu a také zkontrolujeme stav pneumatik před kontrolou STK.

Veškeré pneuservisní práce provádí náš odborně vyškolený tým mechaniků vždy na profesionální úrovni.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Spolehlivá příprava a provedení vozu na STK, emise - kontrola výbavy, ...

Spolehlivá příprava a provedení vozu na STK, emise - kontrola výbavy, ...

S kontrolou povinné výbavy, podvozku, světel a pneumatik Vám pomůže firma JT auto - pneu servis s.r.o. z Prostějova. Postaráme se o kompletní přípravu i provedení Vašeho vozu na STK a emise.


Spolehlivý autoservis a opravy vozů - kompletní servis osobních, ...

Spolehlivý autoservis a opravy vozů - kompletní servis osobních, ...

Autoservis s důrazem na kvalitu a rychlost, JT auto - pneu servis s.r.o. z Prostějova poskytuje kompletní servis osobních, užitkových a dodávkových vozů. O Vaše auto se spolehlivě postaráme.