Ubytování s vinným sklepem a zvýhodněné lázeňské pobyty pro hosty

Pension Jordán poblíž Lednicko-valtického areálu je výbornou volbu ubytování s rodinnou atmosférou. Navštivte vinný sklep přímo v objektu nebo využijte zvýhodněné lázeňské pobyty pro naše hosty.Hledáte místo, kde si odpočinete od všedních starostí?

Navštivte Pension Jordán poblíž Lednicko-valtického areálu a určitě nebudete litovat. Poskytujeme komfortní ubytování s opravdovou rodinnou atmosférou, vinným sklepem a zvýhodněnými lázeňskými pobyty.

K dispozici máme různé romantické a relaxační varianty. Vyzkoušet můžete vířivku se slanou vodou pro dvě osoby, bazén, masáž lávovými kameny a zlatem, tělovou masku, koupel champagne či perličkovou s konopím, parafínový zábal a další procedury.

Zastavte se na chvilku ve vinném sklípku a ochutnejte naše vlastní odrůdy vín. V případě zájmu s Vámi rád posedí majitel penzionu, který Vám sdělí plno zajímavých informací.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v ...

Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v ...

Uspořádejte firemní akci, seminář nebo rodinnou oslavu s ubytováním v Lednici na Moravě v příjemném prostředí penzionu Jordán, který poskytuje ubytování s posezením ve vinném sklípku.


Ubytování v pensionu rodinného typu  - příjemné prostředí, celoroční ...

Ubytování v pensionu rodinného typu - příjemné prostředí, celoroční ...

Komfortní ubytování rodinného typu s celoročním provozem poskytuje Pension Jordán z Lednice nad Moravě. Zajistěte si pobyt v příjemném prostředí a objevujte zajímavosti v okolí.