Ubytování v pensionu rodinného typu - příjemné prostředí, celoroční provoz

Komfortní ubytování rodinného typu s celoročním provozem poskytuje Pension Jordán z Lednice nad Moravě. Zajistěte si pobyt v příjemném prostředí a objevujte zajímavosti v okolí.Hledáte ubytování na Jižní Moravě?

Pak se zajistěte vlastní termín pobytu v Pensionu Jordán s celoročním provozem z Lednice na Moravě. Naleznete u nás klimatizované pokoje s dostatkem soukromí, vlastním sociálním zařízením nebo bezbariérovým přístupem, WiFi připojení a parkování ve dvoře pensionu. Pro nadšence cykloturistiky provozujeme úschovnu kol.

Zdejší lokalita skýtá řadu bohatého vyžití. Přes den můžete poznávat příjemné prostředí Lednicko - Valtického areálu a jiné zajímavosti v přilehlém okolí a večer zase navštívit třeba náš vinný sklípek. V případě zájmu domluvíme řízenou degustaci vlastních odrůd vín přímo s majitelem pensionu, který se o Vás skvěle postará.

Vybrat si můžete také z lázeňských pobytových balíčků, které Vám přijdou během dne jistě vhod. Neváhejte a zarezervujte si pobyt ještě dnes!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování s vinným sklepem a zvýhodněné lázeňské pobyty pro hosty

Ubytování s vinným sklepem a zvýhodněné lázeňské pobyty pro hosty

Pension Jordán poblíž Lednicko-valtického areálu je výbornou volbu ubytování s rodinnou atmosférou. Navštivte vinný sklep přímo v objektu nebo využijte zvýhodněné lázeňské pobyty pro naše hosty.


Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v ...

Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v ...

Uspořádejte firemní akci, seminář nebo rodinnou oslavu s ubytováním v Lednici na Moravě v příjemném prostředí penzionu Jordán, který poskytuje ubytování s posezením ve vinném sklípku.