Microsite byla vložena dne:20.08.2020
ID microsite: 161731, počet zhlédnutí:  55
Zadavatelem microsite je firma

Statutární město Havířov

Město Havířov s historickými a přírodními památkami

Nejmladší město v České republice – to je Statutární město Havířov. Najdete jej v Moravskoslezském kraji nedaleko Ostravy. Město s přírodními památky, pamětihodnostmi, sportovním vyžitím i zelení.

Statutární město Havířov, úřadKvalitní bydlení v regionu, zeleň, HavířovMěsto Havířov s historickými a přírodními památkami, sportoviště

Navštivte naše Statutární město Havířov! Najdete nás v Těšínském Slezsku v Moravskoslezském kraji. Statutární město Havířov je nejmladším městem v České republice. Udržujeme si pověst města s nejkvalitnějším bydlením v našem regionu a velmi dobrým rekreačním zázemím.
Najdete u nás velké množství pamětihodností. Z nejznámějších připomeňme empírový zámek s parkem, jehož historie pravděpodobně sahá až do 15. století. K nejstarším roubeným lidovým stavbám na Těšínsku pak patří Kotulova dřevěnka. Navštívit můžete Kostel svaté Markéty, Evangelický kostel či Kostel svaté Anny nebo Kulturní dům Petra Bezruče. Kulturní život Statutárního města Havířov je opravdu bohatý. Nabízíme i nepřeberné množství sportovních aktivit. Nedaleko centra pak najdete přírodní památku Meandry Lučiny, která je tvořena přirozeným neregulovaným tokem řeky Lučiny. Všechny informace o našem Statutárním městě Havířov najdete na našich www stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY