Zadavatelem microsite je firma Město TřemošnáMěsto Třemošná v Plzeňském kraji, příroda, lesy, turistika, železniční trať

Město Třemošná s krásnými okolními lesy ideálními pro turistiku, spolu s vodní nádrží a pamětihodnostmi nacházející se nedaleko od města Plzeň.Máte namířeno k Plzni, a ještě nevíte přesně kde se zastavit? Zavítejte do našeho Města Třemošná, které je nachází severně pouhých 9 kilometrů od Plzně. Turisti zde můžou zdolat kopec Krkavec s rozhlednou, ze které se můžete pokochat okolní přírodou. Doporučujeme navštívit krásné okolní lesy, které zabírají značnou část našeho území.
Vidět u nás dále můžete Sochu Jana Husa, kapli, která je využívána ke mším anebo rodný dům známého českého malíře Václava Brožíka. V teplých letních dnech se můžete schladit v přírodní vodní nádrži. Naším městem prochází významná železniční trať, takže pokud nemáte vlastní dopravní prostředek nezoufejte, k nám i od nás se lehce dostanete.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Město Třemošná s bohatým kulturním a sportovním životem

Město Třemošná s bohatým kulturním a sportovním životem

Město Třemošná v Plzeňském kraji, rodiště malíře Václava Brožíka, s bohatým kulturním a sportovním životem, tělovýchovnými jednotami, cyklotrasami.