Zadavatelem microsite je firma SIDA s.r.o. Bezpečnostní agenturaOstraha rodinných domů, bytů a komerčních prostor - spolehlivá bezpečnostní agentura

Ostrahu rodinných domů, bytů a komerčních prostor v Prostějově, Vyškově i Olomouci zajišťuje spolehlivá bezpečnostní agentura SIDA s.r.o. My Váš majetek ochráníme.Největším poskytovatelem dálkové elektronické ostrahy objektů v regionu Prostějov, Vyškov a Olomouc je spolehlivá bezpečnostní agentura SIDA s.r.o. Své služby poskytuje na území celé České republiky. Zajišťuje ostrahu rodinných domů, bytů, privátních i komerčních prostor nejkvalitnější technologií pultů centrální ochrany.

Naše systémy jsou schopny dálkově monitorovat stav zabezpečovací signalizace i požární signalizace jakéhokoliv výrobce s jakýmkoliv standardním bezpečnostním komunikačním formátem (i starší verze).

Jako komunikační trasu využíváme telefonní linky, GSM, GPRS, vlastní rádiovou síť, internet. Možnost ostrahy a monitorování jak bezpečnostních systémů, tak požárních systémů.

Zařízení pro přenos zpráv (zařízení dálkového přenosu) dodáváme nebo pronajímáme.

Při návrhu způsobu zabezpečení myslíme vždy na efektivitu služeb.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Komplexní bezpečnostní služby, fyzická ostraha objektů - profesionální ...

Komplexní bezpečnostní služby, fyzická ostraha objektů - profesionální ...

Komplexní bezpečnostní služby od fyzické ostrahy objektů po vzdálený kamerový dohled poskytuje v okolí Prostějova a Vyškova bezpečnostní agentura SIDA.


Ostraha objektů pomocí nejmodernější technologie pultu centrální ochrany

Ostraha objektů pomocí nejmodernější technologie pultu centrální ochrany

Dálkovou ostrahu objektů prostřednictvím nejmodernější technologie pultu centrální ochrany (PCO) poskytuje v okolí Vyškova a Prostějova bezpečnostní agentura SIDA, která sídlí v Prostějově.