Zadavatelem microsite je firma SIDA s.r.o. Bezpečnostní agenturaOstraha objektů pomocí nejmodernější technologie pultu centrální ochrany

Dálkovou ostrahu objektů prostřednictvím nejmodernější technologie pultu centrální ochrany (PCO) poskytuje v okolí Vyškova a Prostějova bezpečnostní agentura SIDA, která sídlí v Prostějově.Bezpečnostní agentura SIDA s.r.o. poskytujeme dálkovou ostrahu objektů, vybavených elektronickou zabezpečovací signalizací, prostřednictvím nejmodernější technologie PCO, obsluhované zkušenými operátory a zajištěnými výjezdy zásahových skupin po celé ČR.

Jsme největším poskytovatelem těchto služeb v regionu a neustále pracujeme na zdokonalování technických možností našich technologií, znalostí a schopností našich pracovníků. Zprávy z elektronických zabezpečovacích signalizací jsme schopni přijímat prostřednictvím pevných telefonních linek, GSM modulů, GPRS modulů, rádiových vysílačů, IP komunikátorů, a to ve všech starých i nových komunikačních formátech.

Disponujeme vlastním operačním střediskem PCO s možností vzdáleného kamerového dohledu.
V případě detekovaného alarmu nebo jiné mimořádné události zasahují v objektu zkušení pracovníci ze zásahových jednotek.

Ostrahu objektů prostřednictvím PCO poskytujeme pro:
- rizikové části průmyslových objektů
- obchodní a skladovací prostory
- kanceláře
- fotovoltaické elektrárny
- památkové objekty, rodinné domy, byty
- další objekty na území celé ČR.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ostraha rodinných domů, bytů a komerčních prostor - spolehlivá ...

Ostraha rodinných domů, bytů a komerčních prostor - spolehlivá ...

Ostrahu rodinných domů, bytů a komerčních prostor v Prostějově, Vyškově i Olomouci zajišťuje spolehlivá bezpečnostní agentura SIDA s.r.o. My Váš majetek ochráníme.


Komplexní bezpečnostní služby, fyzická ostraha objektů - profesionální ...

Komplexní bezpečnostní služby, fyzická ostraha objektů - profesionální ...

Komplexní bezpečnostní služby od fyzické ostrahy objektů po vzdálený kamerový dohled poskytuje v okolí Prostějova a Vyškova bezpečnostní agentura SIDA.