Zadavatelem microsite je firma Lux Window Petr KuchařVýroba a montáž HS skleněných posuvných portálových stěn, realizace výkladců a automatických dveří

Výrobou a montáží HS skleněných posuvných portálových stěn, realizací výkladců a automatických dveří se zabývá v Ostravě i Olomouci firma Lux Window. Zhotovíme stěny v jakýchkoli rozměrech a úpravách.Prosklené posuvné stěny v jakýchkoli rozměrech vyrobí a namontuje firma Lux Window se sídlem v Hranicích. Skleněné posuvné dveře, portálové stěny, výkladce a automatické dveře realizujeme v Ostravě, Olomouci, Přerově, Zlíně, Brně, Novém Jičíně i Valašském Meziříčí.

Skleněné posuvné dveře a portálové stěny:
- výroba a montáž kvalitních HS skleněných posuvných portálových stěn
- pro zasklení větších ploch s potřebou posuvného křídla s rozměrem až 3000x2800mm a hmotností do 400kg
- ovládání se provádí přes převod při pohybu klikou

Výkladce:
- výkladce pro obchodní a veřejné objekty s možností použití lepených bezpečnostních skel
- vyrábíme a montujeme výkladce i v atypickém provedení dle požadavků zákazníka, výkladce pro, historické prvky pro památkové objekty apod.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba a montáž eurooken, dřevěných a dřevohliníkových oken i ...

Výroba a montáž eurooken, dřevěných a dřevohliníkových oken i ...

Na výrobu oken a dveří se specializuje firma Lux Window v okolí měst Ostravy, Olomouce i Zlína. Postarají se o montáž eurooken, dřevěných oken i vchodových a interiérových dveří.


Sekční garážová vrata na dálkové ovládání Přerov, Lipník nad Bečvou

Sekční garážová vrata na dálkové ovládání Přerov, Lipník nad Bečvou

Výrobou, dodávkou a montáží garážových sekčních vrat na dálkové ovládání je společnost LUX WINDOW se sídlem v Hranicích , okres Přerov. Samozřejmostí je i následný servis.