Zadavatelem microsite je firma Lux Window Petr KuchařVýroba a montáž eurooken, dřevěných a dřevohliníkových oken i vchodových či interiérových dveří

Na výrobu oken a dveří se specializuje firma Lux Window v okolí měst Ostravy, Olomouce i Zlína. Postarají se o montáž eurooken, dřevěných oken i vchodových a interiérových dveří.Čeká Vás rekonstrukce bytu i s výměnou oken? Stavíte dům a hledáte firmu, která by se postarala o výrobu i montáž oken? Budete si pořizovat nové vchodové dveře? Společnost Lux Window se sídlem v Hranicích se Vám postará o výrobu, dodávku i instalaci eurooken, dřevěných, dřevohliníkových dveří i oken.

Působíme i v okolí měst Ostravy, Olomouce, Přerova, Zlína, Brna, Nového Jičína i Valašského Meziříčí.

Vyrobíme Vám kvalitní a moderní okna i dveře na míru dle Vašeho přání a rozměrů, které potřebujete. Dále se postaráme o přesně zaměření a profesionální montáž se zárukou. V případě potřeby poskytujeme i servis.

Výroba a montáž:
- eurookna
- dřevěná okna
- interiérové a vchodové dveře
- dřevohliníkové dveře i okna

Neváhejte nám zavolat a my Vám rádi nejprve před zahájením výroby i montáže poskytneme konzultaci zdarma.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba a montáž HS skleněných posuvných portálových stěn, realizace ...

Výroba a montáž HS skleněných posuvných portálových stěn, realizace ...

Výrobou a montáží HS skleněných posuvných portálových stěn, realizací výkladců a automatických dveří se zabývá v Ostravě i Olomouci firma Lux Window. Zhotovíme stěny v jakýchkoli rozměrech a úpravách.


Sekční garážová vrata na dálkové ovládání Přerov, Lipník nad Bečvou

Sekční garážová vrata na dálkové ovládání Přerov, Lipník nad Bečvou

Výrobou, dodávkou a montáží garážových sekčních vrat na dálkové ovládání je společnost LUX WINDOW se sídlem v Hranicích , okres Přerov. Samozřejmostí je i následný servis.