Ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi - dětské hřiště, zapůjčení postýlek

Komfortní ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi včetně zapůjčení dětských postýlek zajišťuje Penzion u Fousáče na Znojemsku. Pro děti provozujeme sportovní hřiště s pískovištěm a dalšími atrakcemi.Chcete vyrazit se svými ratolestmi na rodinný pobyt, kde se o Vás dobře postarají?

Navštivte Penzion u Fousáče na Znojemsku a rozhodně nebudete litovat. Naleznete u nás komfortní ubytování s bohatým zázemím pro Váš odpočinek a sportovní aktivity dětí.

Ubytujeme Vás v jednom z našich komfortních apartmánů s vlastním sociálním zařízením a kuchyní a pro menší děti rádi zapůjčíme postýlky. Na své si zde přijdou příznivci pěších výletů a cykloturisté. Mimo jiné provozujeme také úschovnu kol.

Chvíle odpočinku můžete strávit na zahradě u venkovního bazénu nebo v krytém posezení s možností grilování, zatímco si Vaše ratolesti vyhrají na hřišti s malou lezeckou stěnou, domečkem, pískovištěm a šplhacím lanem.

Náš areál disponuje společenskou místností, kterou jistě oceníte při nepříznivém počasí. Zahrát si můžete například stolní fotbálek, kulečník, billiard nebo ping - pong. Neváhejte a zarezervujte si termín Vaší vysněné dovolené.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Penzion, ubytování se sportovním vyžitím - tenisový kurt, ping pong, ...

Penzion, ubytování se sportovním vyžitím - tenisový kurt, ping pong, ...

Penzion U Fousáče, ubytování v blízkosti aqualandu Moravia, nabízí svým hostům sportovní vyžití. K dispozici je tenisový kurt, ping pong, badminton. U nás najdete spoustu možností jak si zasportovat.


Penzion s venkovním bazénem a relaxační zónou s přístupem pro hosty ...

Penzion s venkovním bazénem a relaxační zónou s přístupem pro hosty ...

Dokonalý relax po náročném dni během vaší dovolené si užijete v penzionu U Fousáče v Hraběticích na Znojemsku. Hosté mají zdarma přístup do venkovního bazénu a relaxační zóny.


Penzion – ubytování se soukromým parkovištěm, venkovním posezením a ...

Penzion – ubytování se soukromým parkovištěm, venkovním posezením a ...

Penzion u Fousáče představuje soukromé ubytování, které kromě parkování na uzavřeném parkovišti u penzionu poskytuje hostům možnost využít venkovní posezení na zahradě včetně grilu.