Penzion – ubytování se soukromým parkovištěm, venkovním posezením a grilem

Penzion u Fousáče představuje soukromé ubytování, které kromě parkování na uzavřeném parkovišti u penzionu poskytuje hostům možnost využít venkovní posezení na zahradě včetně grilu.Penzion u Fousáče zajistí hostům nejen komfortní ubytování, ale i možnost využívat venkovní posezení pro chvíle odpočinku kdykoliv během dne.

K dispozici mají naši hosté i kryté venkovní posezení s grilem na dřevěné uhlí nebo brikety, kde si mohou připravit něco dobrého k snědku.

Náš penzion se nachází zhruba v polovině cesty mezi Mikulovem a Znojmem. Pokud uvažujete dorazit do našeho penzionu vlastním autem, nemusíte mít starosti s parkováním – pohodlně můžete zaparkovat na uzavřeném parkovišti v areálu penzionu.

Naši hosté mají parkování zdarma!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi - dětské hřiště,  zapůjčení ...

Ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi - dětské hřiště, zapůjčení ...

Komfortní ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi včetně zapůjčení dětských postýlek zajišťuje Penzion u Fousáče na Znojemsku. Pro děti provozujeme sportovní hřiště s pískovištěm a dalšími atrakcemi.


Penzion s venkovním bazénem a relaxační zónou s přístupem pro hosty ...

Penzion s venkovním bazénem a relaxační zónou s přístupem pro hosty ...

Dokonalý relax po náročném dni během vaší dovolené si užijete v penzionu U Fousáče v Hraběticích na Znojemsku. Hosté mají zdarma přístup do venkovního bazénu a relaxační zóny.


Penzion, ubytování se sportovním vyžitím - tenisový kurt, ping pong, ...

Penzion, ubytování se sportovním vyžitím - tenisový kurt, ping pong, ...

Penzion U Fousáče, ubytování v blízkosti aqualandu Moravia, nabízí svým hostům sportovní vyžití. K dispozici je tenisový kurt, ping pong, badminton. U nás najdete spoustu možností jak si zasportovat.