Zadavatelem microsite je firma Jiří Prokop - InstalatérstvíKompletní realizace a servis voda, podlahové topení, plyn, instalatér Liberec

Dodávky a montáže rozvodů vody, kanalizace, plynu, vytápěním včetně podlahového - Jiří Prokop – Instalatérství LiberecJiří Prokop – Instalatérství Liberec

Pro své zákazníky nejen z Liberce zajišťuji dodávky a montáže plastových potrubí, rozvody plynu a kanalizace včetně následného servisu.
Dále jsme schopni zajistit bytové úpravy, drobné stavební práce při rekonstrukci bytů, domů a koupelen. S týmem zkušených spolupracovníků realizujeme i větší zakázky.

Naše služby:
Dodávku a montáž rozvodů vody, kanalizace a plynu
Kompletní realizaci koupelen
Dodávku a montáž tepelných čerpadel
Dodávku a montáž topení
Dodávku a montáž podlahového topení systému IVAR s 10ti letou garancí
Dodávku a montáž kotelen na tuhá a plynná paliva i elektrokotle včetně regulace

Firma Jiří Prokop – Instalatérství Liberec Vám ráda poradí s případnou realizací voda, topení, plyn. Neváhejte nás kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce Liberec, drobné stavební úpravy

Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce Liberec, drobné stavební úpravy

Zkušeného instalatéra působícího v Liberci naleznete u společnosti Jiří Prokop – Instalatérství. Poskytujeme kvalitní vodoinstalatérské i topenářské služby včetně drobných stavebních prací.


Topenářské a instalatérské práce, kompletní realizace koupelen, Liberecko

Topenářské a instalatérské práce, kompletní realizace koupelen, Liberecko

Topenářské a instalatérské práce, dodávka a montáž rozvodů vody, kanalizace a plynu, kompletní realizace koupelen a bytových jader provádí Instalatérství - Jiří Prokop, Liberecko.