Microsite byla vložena dne:09.05.2019
ID microsite: 140951, počet zhlédnutí:  21
Zadavatelem microsite je firma

Jiří Prokop - Instalatérství

Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce Liberec, drobné stavební úpravy

Zkušeného instalatéra působícího v Liberci naleznete u společnosti Jiří Prokop – Instalatérství. Poskytujeme kvalitní vodoinstalatérské i topenářské služby včetně drobných stavebních prací.

Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práceInstalace podlahové topení, LiberecDrobné stavební práce při rekonstrukci bytů, domů, koupelen

Hledáte spolehlivého topenáře a instalatéra v jednom?
Jiří Prokop – Instalatérství je firma s mnohaletými zkušenostmi poskytující kvalitní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce ve městě Liberec. Našim klientům zajišťujeme dodávky a montáže rozvodů vody, kanalizací i plynu. Hravě si poradíme s instalací tepelných čerpadel, solárních systémů a různých typů vytápění včetně podlahového topení. Poskytujeme služby na té nejvyšší úrovni, přičemž se snažíme o maximálně precizní výsledek. V rámci bytových úprav provádíme drobné stavební práce při rekonstrukci bytů, domů a koupelen. Naše činnosti jsou nakonec doplněny o následný servis a pravidelné revize.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Topenářské a instalatérské práce, kompletní realizace koupelen, Liberecko

Topenářské a instalatérské práce, kompletní realizace koupelen, ...

Topenářské a instalatérské práce, dodávka a montáž rozvodů vody, kanalizace a plynu, kompletní realizace koupelen a bytových jader provádí Instalatérství - Jiří Prokop, Liberecko.

Jiří Prokop - Instalatérství