Microsite byla vložena dne:12.06.2018
ID microsite: 127138, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

Jiří Prokop - Instalatérství

Topenářské a instalatérské práce, kompletní realizace koupelen, Liberecko

Topenářské a instalatérské práce, dodávka a montáž rozvodů vody, kanalizace a plynu, kompletní realizace koupelen a bytových jader provádí Instalatérství - Jiří Prokop, Liberecko.

Instalatérství - Jiří Prokop, Liberecko, kompletní realizace koupelenJiří Prokop – Instalatérství, Liberec, instalatérské a topenářské práce, rozvody vodyJiří Prokop – Instalatérství, rozvody vody, kanalizace, montáž plynu, podlahového topení, solárních systémů

Potřebujete zhotovit novou koupelnu? Tak neváhejte a kontaktujte naši spolehlivou společnost Jiří Prokop – Instalatérství, sídlící v Liberci VIII - Dolní Hanychov. Specializujeme se na instalatérské a topenářské práce novostaveb a při rekonstrukcích domů, bytů a firemních objektů. Zajišťujeme kompletní realizace koupelen, bytových jader, instalaci rozvodů vody, kanalizace a topení. Veškeré rozvody provádíme v různých materiálech jako plast, měď, ocel, pexové a apexové potrubí. V oblasti topenářství se zaměřujeme na dodávku a montáž plynu, podlahového topení, solárních systémů, tepelných čerpadel, kotelen na tuhá paliva a elektrokotelen.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce Liberec, drobné stavební úpravy

Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce Liberec, drobné ...

Zkušeného instalatéra působícího v Liberci naleznete u společnosti Jiří Prokop – Instalatérství. Poskytujeme kvalitní vodoinstalatérské i topenářské služby včetně drobných stavebních prací.

Jiří Prokop - Instalatérství