Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

aqp@aqpumpy.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 581 604 913

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Mlýnská 433
Hranice - Hranice IV-Drahotuše 753 61

Čerpací agregát – výroba mobilního odvodňovacího a zavodňovacího čerpadla se snadnou manipulací

Výrobou mobilního odvodňovacího a zavodňovacího čerpadla se zabývá společnost AQ-PUMPY, s.r.o. se sídlem v Hranicích, v okrese Přerov. Čerpací agregát je poháněn diesel motorem DEUTZ.


Zaujalo Vás mobilní odvodňovací a zavodňovací čerpadlo poháněné 85 kW diesel motorem DEUTZ? Tento čerpací agregát, sloužící pro zásobování vodou vysokovýkonného čerpacího zařízení pro tlakování vodovodů a plynovodů, vyrobila společnost AQ PUMPY s.r.o. se sídlem v Hranicích v okrese Přerov.

Agregát se používá k servisu potrubních systémů pro dopravu a rozvod plynů, ropným produktům či chemických látek. Je možné jej ale použít i při jiných běžných vodohospodářských činnostech jako je odvodnění nádrží či zavodnění potrubí.

Čerpací agregát je poháněn 85 kW dieselovým motorem DEUTZ s manuálním řízením otáček, s odstředivým čerpadlem je spojen pomocí pružné spojky. Čerpací jednotka je umístěna v ocelovém svařovaném rámu. Díky záchytné vaně, která zabraňuje úniku provozních kapalin, a kapotáži, je možný i provoz v náročných (polních) podmínkách bez přístupu elektrické energie. Sání a výtlak čerpadla je řešeno připojením potrubního systému prostřednictvím spojení VICTAULIC. Plynulý rozběh čerpacího soustrojí zajišťuje manuální řízení otáček spalovacího motoru a nastavení požadovaných parametrů umožňuje dále také škrtící ventil, kterým je umístěn na výtlačném řadu za čerpadlem. Konstrukce čerpadla usnadňuje snadnou manipulaci se zařízením, kdy pomocí jeřábu nebo vysokozdvižného vozíku lze agregát snadno přemísťovat.

Řídicí systém se skládá se základních ovládacích prvků a průběžně monitoruje chod motoru a čerpadla. V případě potřeby jej odstaví z provozu. Porucha je signalizována příslušnou kontrolkou na řídicím panelu tak, aby obsluha mohla překážku v chodu snadno a rychle odstranit.

Pro více informací navštivte naše stránky.

Máte-li zájem o podobnou realizaci kontaktujte přímo naše pracovníky.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Výroba čistícího stroje na zakázku, který je určen k vysokotlakému čištění potravinářských strojů

Výroba čistícího stroje na zakázku, který je určen k vysokotlakému ...

Návrh a výrobu čistícího stroje na zakázku přesně dle potřeb a přání zákazníka, určeného k vysokotlakému čištění potravinářských strojů, zajistila společnost AQ PUMPY s.r.o. se sídlem v Hranicích.

Zakázková výroba vysokotlakového zařízení pro čištění tepelných výměníků a potrubí chemického závodu

Zakázková výroba vysokotlakového zařízení pro čištění tepelných ...

Zakázkovou výrobou hydročističe, který lze využít pro čištění tepelných výměníků a potrubí chemického průmyslu, zajistila společnost AQ PUMPY s.r.o. se sídlem v Hranicích.

Štítky:Čerpadla, kompresory a vysokotlaká technikaStroje jednoúčelové a speciálníStroje a zařízení pro strojírenství, kovoobráběníVzduchotechnika, klimatizace a ventilace

Podstránky

Vysokotlaká čerpadla

Vysokotlaká čerpadla AQ PUMPY standardní i speciální, čerpací systémy na klíč

Profesionální tým společnosti AQ PUMPY z Hranic v Olomouckém kraji je zaměřený na vývoj, výrobu a servis čerpadel a čerpací techniky. Významná část naší produkce je orientována na vysokotlaká čerpadla a zákazníci si mohou vybírat vysokotlaká čerpadla ze standardního výrobního programu, speciální vysokotlaká čerpadla zhotovená na zakázku, nebo rádi poradíme s výběrem vysokotlakých čerpadel světových výrobců, které důvěrně známe a denně s nimi pracujeme, ať již formou servisu či stavby nových vysokotlakých agregátů.

Vysokotlaké systémy na zakázku

Vysokotlaké čisticí stroje, tlakové myčky a vysokotlaké zařízení na zakázku

Vysokotlaké čerpadlo je srdcem každého vysokotlakého zařízení, neboť je zdrojem potřebného tlaku. Základní sortiment společnosti AQ PUMPY je složen z typizovaných tlakových myček a vysokotlakých agregátů, které se opakovaně osvědčili a jsou zákazníky opakovaně vyhledávány. Modifikovat či vymyslet zcela nové atypické vysokotlaké čistí zařízení je však denní chléb odborníků ze společnosti AQ PUMPY, kteří navrhnou a vyrobí jednoduchý stroj, ale i celý vysokotlaký systém na zakázku. Díky mnohaletým zkušenostem dodává AQ PUMPY komplexní vysokotlaké systémy, sestávající se z vysokotlakého čerpadla, pohonu, řízení a dalších prvků automatizace a výbavy splňující veškerá kritéria zadaná zákazníkem.

Speciální technika a jednoúčelové stroje

Zakázková výroba speciální čerpací techniky a jednoúčelových strojů a zařízení

Do povědomí zákazníků společnost AQ PUMPY vešla nejen díky precizně vyrobené vysokotlaké a nízkotlaké čerpací technice, zakázkové výrobě vysokotlakých systémů a agregátů, ale i realizaci speciální čerpací techniky a jednoúčelových strojů a zařízení zhotovených na míru podle potřeb a zvláštních požadavků zákazníka.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

AQ PUMPY, s.r.o.
Mlýnská 433
Hranice - Hranice IV-Drahotuše 753 61
GPS: 49°32′59.21″ N, 17°43′6.6″ E

49°32′59.21″ N, 17°43′6.6″ E

QR kód firmy AQ PUMPY, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA AQ PUMPY, s.r.o.
Adresa

Adresa

Mlýnská 433
Hranice - Hranice IV-Drahotuše 753 61

aqp@aqpumpy.cz
+420 581 604 913

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Vysokotlaká čerpadla

Vysokotlaká čerpadla

Vysokotlaké systémy na zakázku

Vysokotlaké systémy na zakázku

Speciální technika a jednoúčelové stroje

Speciální technika a jednoúčelové stroje

Kde nás najdete

Mlýnská 433
Hranice - Hranice IV-Drahotuše 753 61

GPS49°32′59.21″ N, 17°43′6.6″ E

Plánování trasy

Mlýnská 433 Hranice - Hranice IV-Drahotuše 75361

Prospekty

Vysokotlaký čistící stroj CUBE 1150Certifikát kvality firmy