Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

aqp@aqpumpy.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 581 604 913

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Mlýnská 433
Hranice - Hranice IV-Drahotuše 753 61

Zakázková výroba vysokotlakového zařízení pro čištění tepelných výměníků a potrubí chemického závodu

Zakázkovou výrobou hydročističe, který lze využít pro čištění tepelných výměníků a potrubí chemického průmyslu, zajistila společnost AQ PUMPY s.r.o. se sídlem v Hranicích.


Potřebujete-li vyrobit na míru dle Vašich požadavků jakékoliv vysokotlaké zařízení potřebné k čištění v průmyslových oblastech, obraťte se na společnost AQ PUMPY, s.r.o. se sídlem v Hranicích. Zajistili jsme návrh a výrobu mobilního zařízení, které je určeno pro čištění tepelných výměníků, potrubí a další technologie chemického závodu pomocí vysokotlakého vodního paprsku.

Hydročistič je umístěn na pojízdný vozík, taktéž vyroben na zakázku. Čímž se může jednoduše přepravovat po celém areálu chemického závodu. Profesionální vysokotlaký čistič slouží především k vysokotlakému čištění trubkových výměníků tepla, trubkovnic a chladičů. Vysokotlaké zařízení bylo vybaveno veškerým vysokotlakým příslušenstvím, které je vhodné pro čištění vnějších i vnitřních povrchů (vysokotlaká pistole, rotační a plochá tryska ale i speciální výměníkové trysky a hadice).

Celková konstrukce čističe byla navržena a vyrobena tak, aby byl vysoce provozně spolehlivý, nenáročný na údržbu a zejména, aby měl snadné jednoduché ovládání. U výroby čerpadel a čerpací techniky dbáme na bezpečnost. I toto vysokotlaké plunžrové čerpadlo s dieselovým motorem se v případě jakékoliv poruchy automaticky odstaví do volnoběhu nebo se úplně vypne celý agregát.

Veškeré podrobnější informace o hydročističi se dozvíte na našich webových stránkách, kde jsou udány technické parametry i popis produktu. Najdete zde i další reference o vysokotlakých zařízení vyráběných na zakázku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zařízení pro vakuové odsávání silně znečištěné kapaliny – zakázková výroba prováděná specialisty

Zařízení pro vakuové odsávání silně znečištěné kapaliny – zakázková ...

Na zakázkovou výrobu zařízení pro vakuové odsávání silně znečištěné kapaliny a odčerpávání hydrosměsi dle požadavků zákazníků se specializují odborníci ze společnosti AQ PUMPY, s.r.o. z Hranic.

Technologický kontejner pro zatlačení solanky do ropného vrtu vysokotlakým čerpadlem od českého výrobce

Technologický kontejner pro zatlačení solanky do ropného vrtu ...

Technologické kontejnery pro zatlačení ložiskové vody vysokotlakým čerpadlem do ropných vrtů s různými možnostmi automatického řízení vyrábí na zakázku společnost AQ PUMPY, s.r.o. z Hranic.

Štítky:Čerpadla, kompresory a vysokotlaká technika

Podstránky

Vysokotlaká čerpadla

Vysokotlaká čerpadla AQ PUMPY standardní i speciální, čerpací systémy na klíč

Profesionální tým společnosti AQ PUMPY z Hranic v Olomouckém kraji je zaměřený na vývoj, výrobu a servis čerpadel a čerpací techniky. Významná část naší produkce je orientována na vysokotlaká čerpadla a zákazníci si mohou vybírat vysokotlaká čerpadla ze standardního výrobního programu, speciální vysokotlaká čerpadla zhotovená na zakázku, nebo rádi poradíme s výběrem vysokotlakých čerpadel světových výrobců, které důvěrně známe a denně s nimi pracujeme, ať již formou servisu či stavby nových vysokotlakých agregátů.

Vysokotlaké systémy na zakázku

Vysokotlaké čisticí stroje, tlakové myčky a vysokotlaké zařízení na zakázku

Vysokotlaké čerpadlo je srdcem každého vysokotlakého zařízení, neboť je zdrojem potřebného tlaku. Základní sortiment společnosti AQ PUMPY je složen z typizovaných tlakových myček a vysokotlakých agregátů, které se opakovaně osvědčili a jsou zákazníky opakovaně vyhledávány. Modifikovat či vymyslet zcela nové atypické vysokotlaké čistí zařízení je však denní chléb odborníků ze společnosti AQ PUMPY, kteří navrhnou a vyrobí jednoduchý stroj, ale i celý vysokotlaký systém na zakázku. Díky mnohaletým zkušenostem dodává AQ PUMPY komplexní vysokotlaké systémy, sestávající se z vysokotlakého čerpadla, pohonu, řízení a dalších prvků automatizace a výbavy splňující veškerá kritéria zadaná zákazníkem.

Speciální technika a jednoúčelové stroje

Zakázková výroba speciální čerpací techniky a jednoúčelových strojů a zařízení

Do povědomí zákazníků společnost AQ PUMPY vešla nejen díky precizně vyrobené vysokotlaké a nízkotlaké čerpací technice, zakázkové výrobě vysokotlakých systémů a agregátů, ale i realizaci speciální čerpací techniky a jednoúčelových strojů a zařízení zhotovených na míru podle potřeb a zvláštních požadavků zákazníka.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

AQ PUMPY, s.r.o.
Mlýnská 433
Hranice - Hranice IV-Drahotuše 753 61
GPS: 49°32′59.21″ N, 17°43′6.6″ E

49°32′59.21″ N, 17°43′6.6″ E

QR kód firmy AQ PUMPY, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA AQ PUMPY, s.r.o.
Adresa

Adresa

Mlýnská 433
Hranice - Hranice IV-Drahotuše 753 61

aqp@aqpumpy.cz
+420 581 604 913

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Vysokotlaká čerpadla

Vysokotlaká čerpadla

Vysokotlaké systémy na zakázku

Vysokotlaké systémy na zakázku

Speciální technika a jednoúčelové stroje

Speciální technika a jednoúčelové stroje

Kde nás najdete

Mlýnská 433
Hranice - Hranice IV-Drahotuše 753 61

GPS49°32′59.21″ N, 17°43′6.6″ E

Plánování trasy

Mlýnská 433 Hranice - Hranice IV-Drahotuše 75361

Prospekty

Vysokotlaký čistící stroj CUBE 1150Certifikát kvality firmy