Microsite byla vložena dne:23.01.2020
ID microsite: 157006, počet zhlédnutí:  41
Zadavatelem microsite je firma

Domov se zvláštním režimem Terezín

Sociální služby pro duševně nemocné klienty, Terezín

Sociální služby pro duševně nemocné klienty a osoby závislé na návykových látkách, ubytování, strava, zdravotní péče, bohatý program zajišťuje Domov se zvláštním režimem Terezín.

Domov se zvláštním režimem Terezín, sociální péčeDomov se zvláštním režimem Terezín, sociální služby pro duševně nemocnéDomov se zvláštním režimem Terezín, ubytování, strava a program klientům

Má ve své rodině osobu s duševním postižením či závislou na návykových látkách? Chcete jí dopřát nejlepší péči a volnost pohybu? Domov se zvláštním režimem v Terezíně je tím pravým řešením. Pro lidi v nepříznivých sociálních situacích nabízí profesionální sociální péči.
Pro osoby s chronickým duševním onemocnění, ohroženými závislostí, s kombinovaným tělesným a duševním onemocnění (mimo mentální postižení) zajišťujeme ubytování, stravování, zdravotní péči a potřebnou pomoc. Klienty neomezujeme a respektujeme jejich způsob žití. Každý si zaslouží žít ve společnosti a my našit klientům dáváme šanci na změnu k lepšímu a také příležitost, aby ze společnosti nebyli vyloučeni.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY