Zadavatelem microsite je firma PhDr. Kotrčová - Klinický psychologKlinická psychologie pro děti i dospělé v Karlových Varech

Klinický psycholog pro děti i dospělé. Komplexní odborná péče, individuální psychoterapie i hypnóza. Psychologická ordinace PhDr Anny Kotrčové sídlí ve městě Karlovy Vary – Doubí.


Nastaly ve Vašem životě změny, se kterými si nevíte rady? Řešíte problémy v rodinných či partnerských vztazích nebo dokonce máte deprese? Obraťte se na moji ordinaci klinického psychologa PhDr. Anna Kotrčová. Poskytuji komplexní diagnostickou a terapeutickou péči v oboru klinické psychologie. Služby jsou určeny jak pro děti, tak dospělé. Přijďte se svěřit a ulevte své duši i tělu. Individuální psychoterapie pomáhá nejen dospělým, ale i dětem, které trápí problémy třeba ve škole. Včasná pomoc psychologa je velice důležitá. Pokud máte problémy ve vztazích, deprese či úzkostné stavy, psychosomatické potíže nebo jste vystaveni dlouhodobé stresové zátěži a potřebujete se s někým poradit, navštivte moji ordinaci PhDr. Anna Kotrčová v Karlových Varech – Doubí a společně vše zvládneme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Psychoterapie pro děti, dospělé Karlovy Vary, terapie při úzkostech, ...

Psychoterapie pro děti, dospělé Karlovy Vary, terapie při úzkostech, ...

Psychoterapie pro děti, dospělé Karlovy Vary, terapie při úzkostech, depresích a rodinných potížích, hypnóza, psychologické poradenství.