Klinická psychologie pro děti i dospělé v Karlových Varech

Klinický psycholog pro děti i dospělé. Komplexní odborná péče, individuální psychoterapie i hypnóza. Psychologická ordinace PhDr Anny Kotrčové sídlí ve městě Karlovy Vary – Doubí.


Nastaly ve Vašem životě změny, se kterými si nevíte rady? Řešíte problémy v rodinných či partnerských vztazích nebo dokonce máte deprese? Obraťte se na moji ordinaci klinického psychologa PhDr. Anna Kotrčová. Poskytuji komplexní diagnostickou a terapeutickou péči v oboru klinické psychologie. Služby jsou určeny jak pro děti, tak dospělé. Přijďte se svěřit a ulevte své duši i tělu. Individuální psychoterapie pomáhá nejen dospělým, ale i dětem, které trápí problémy třeba ve škole. Včasná pomoc psychologa je velice důležitá. Pokud máte problémy ve vztazích, deprese či úzkostné stavy, psychosomatické potíže nebo jste vystaveni dlouhodobé stresové zátěži a potřebujete se s někým poradit, navštivte moji ordinaci PhDr. Anna Kotrčová v Karlových Varech – Doubí a společně vše zvládneme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Individuální psychoterapie pro děti i dospělé, Karlovy Vary

Individuální psychoterapie pro děti i dospělé, Karlovy Vary
Klinický psycholog PhDr. Anna Kotrčová poskytuje ve své psychologické ordinaci v Karlových Varech individuální psychoterapii pro děti i dospělé.

Psychoterapie pro děti, dospělé Karlovy Vary, terapie při úzkostech, depresích a rodinných potížích

Psychoterapie pro děti, dospělé Karlovy Vary, terapie při úzkostech, depresích a rodinných potížích
Psychoterapie pro děti, dospělé Karlovy Vary, terapie při úzkostech, depresích a rodinných potížích, hypnóza, psychologické poradenství.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PhDr. Kotrčová - Klinický psycholog
WEBOVÁ STRÁNKA
PhDr. Kotrčová - Klinický psycholog
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Komenského 186/5 (Dětské zdravotní středisko)
Karlovy Vary - Doubí 360 07

kotrcova.anna@seznam.cz
+420 733 665 632


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha