Zadavatelem microsite je firma Král - barvy, s.r.o.Malířské a natěračské potřeby a příslušenství - vše pro malíře a natěrače

Velký výběr malířských a natěračských potřeb a příslušenství naleznete v prodejně Král - barvy, s.r.o. v Drahotuších – Harnice IV. Máme malířské příslušenství pro profesionály i kutily.Chcete vymalovat svůj byt? Chybí Vám malířské a natěračské potřeby? Vše pro malíře a natěrače naleznete na v kamenné prodejně Král - barvy, s.r.o. v Drahotuších – Harnice IV. Máme velký výběr příslušenství a pomůcek pro malíře, natěrače, zedníky i sádrokartonáře.
Pokud nevíte, jaké nástroje použít, rádi Vám poradíme.
U nás si vyberete z pestré nabídky kvalitních natěračských potřeb:
- malířské a natěračské potřeby
- krycí fólie, maskovací pásky
- malířské štětce, štětky
- válečky na barvu, násady k válečkům
- polštářky
- stříkací soupravy
- teleskopické tyče
- ostatní nářadí a pomůcky pro malíře a natěrače.

V naší nabídce také naleznete interiérové a exteriérové barvy a nátěry. Pokud jste z města Hranice, Přerov, Lipník nad Bečvou, Osek nad Bečvou nebo Potštát, navštivte naši prodejnu, rádi Vám poradíme s výběrem malířských potřeb i barev.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Průmyslové nátěry ROKO - rychleschnoucí, samozákladující nátěrové hmoty ...

Průmyslové nátěry ROKO - rychleschnoucí, samozákladující nátěrové hmoty ...

Kvalitní průmyslové nátěry ROKO s dlouhodobou ochranou prodává firma Král - barvy, s.r.o. v Hranicích. V nabídce máme rychleschnoucí, samozákladující nátěrové hmoty a další barvy.


Fasádní barvy a omítkoviny Paulín pro povrchové úpravy budov - ...

Fasádní barvy a omítkoviny Paulín pro povrchové úpravy budov - ...

Stálobarevné fasádní barvy a omítkoviny Paulín pro povrchové úpravy budov prodává firma Král - barvy, s.r.o. se sídlem Hranice IV - Drahotuše. Namícháme přesně Váš odstín.


Tenkovrstvé, vodou ředitelné fasádní omítky a barvy Paulín - vysoká ...

Tenkovrstvé, vodou ředitelné fasádní omítky a barvy Paulín - vysoká ...

Prodejem tenkovrstvých, vodou ředitelných fasádních omítek a barev Paulín se zabývá společnost Král - barvy, s.r.o. se sídlem Hranice IV – Drahotuše. Barvy se vyznačují vysokou kvalitou a odolností.