Zadavatelem microsite je firma Král - barvy, s.r.o.Fasádní barvy a omítkoviny Paulín pro povrchové úpravy budov - namícháme přesně Váš odstín

Stálobarevné fasádní barvy a omítkoviny Paulín pro povrchové úpravy budov prodává firma Král - barvy, s.r.o. se sídlem Hranice IV - Drahotuše. Namícháme přesně Váš odstín.Plánujete povrchovou úpravu budovy a hledáte vysoce kvalitní fasádní barvu? Společnost Král - barvy, s.r.o. se sídlem Hranice IV – Drahotuše Vám namíchá odstín přesně podle Vašich představ. Zabýváme se prodejem fasádních barev a omítkovin Paulín. Jedná se o tenkovrstvé, probarvené, fasádní omítky.
Tenkovrstvé, vodou ředitelné fasádní omítky Paulín jsou určeny především pro venkovní povrchové úpravy budov.
Fasádní nátěrové hmoty Paulín dokonale chrání fasádu proti ušpinění i průniku srážkové vody.
Vápenné, silikátové i silikonové fasádní barvy jsou vhodné pro ochranu památkově chráněných budov i součastné moderní stavby.

Jste z města Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov, Osek nad Bečvou nebo Potštát a plánujete novou fasádu? Pak navštivte prodejnu Král - barvy, s.r.o. se sídlem v Hranicích. Výrobky prodáváme jak velkoobchodně tak maloobchodně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Malířské a natěračské potřeby a příslušenství - vše pro malíře a ...

Malířské a natěračské potřeby a příslušenství - vše pro malíře a ...

Velký výběr malířských a natěračských potřeb a příslušenství naleznete v prodejně Král - barvy, s.r.o. v Drahotuších – Harnice IV. Máme malířské příslušenství pro profesionály i kutily.


Tenkovrstvé, vodou ředitelné fasádní omítky a barvy Paulín - vysoká ...

Tenkovrstvé, vodou ředitelné fasádní omítky a barvy Paulín - vysoká ...

Prodejem tenkovrstvých, vodou ředitelných fasádních omítek a barev Paulín se zabývá společnost Král - barvy, s.r.o. se sídlem Hranice IV – Drahotuše. Barvy se vyznačují vysokou kvalitou a odolností.


Průmyslové nátěry ROKO - rychleschnoucí, samozákladující nátěrové hmoty ...

Průmyslové nátěry ROKO - rychleschnoucí, samozákladující nátěrové hmoty ...

Kvalitní průmyslové nátěry ROKO s dlouhodobou ochranou prodává firma Král - barvy, s.r.o. v Hranicích. V nabídce máme rychleschnoucí, samozákladující nátěrové hmoty a další barvy.