Microsite byla vložena dne:12.01.2020
ID microsite: 155883, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

Obec Konecchlumí

Obec Konecchlumí s barokním kostelem, tvrzí a kulturním životem

V Královéhradeckém kraji, asi 10 km od Jičína, Vás přivítá obec Konecchlumí se spoustou kulturních a společenských akcí. Obec je tvořena ze dvou částí – Konecchlumí a Kamenice.

Obec Konecchlumí v Královéhradeckém kraji, památky, kostel sv. Petra a PavlaObec Konecchlumí u Jičína, mohyla rodáka Viléma staršího KonecchlumskéhoObec Konecchlumí, kulturní a společenské akce, místní spolky

Rádi cestujete? Nebo hledáte nové místo k bydlení? Přijeďte se podívat do naší obce Konecchlumí. Najdete nás nedaleko Jičína v Královéhradeckém kraji. K občanské vybavenosti patří mateřská škola, pošta, obchod i penzion a restaurace. Navštívit můžete barokní kostel svatého Petra a Pavla z 18. století, který je chráněn jako kulturní památka České republiky. V kostele můžete zhlédnout 14 deskových obrazů křížové cesty od českého malíře Vladimíra Komárka. Za návštěvu stojí i středověká tvrz nebo památník místního rodáka Viléma staršího Konecchlumského z Konecchlumí. V obci máme i několik místních spolků např. SDH, TJ Sokol Konecchlumí i fotbalový klub Borussia Konecchlumí.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY