Zadavatelem microsite je firma AWT Rekultivace a.s.Profesionální demoliční práce – demolice staveb, domů, mostů, ocelové konstrukce atd.

Demolicí průmyslových staveb, domů, mostů, ocelových konstrukcí a dále i recyklací stavební suti se zabývá společnost AWT Rekultivace a.s. nejen v okolí Ostravy a Karviné, ale i v dalších okresech.Chystáte se na demolici? Potřebujete firmu, která se postará o veškeré demoliční práce? I o recyklaci stavební suti? Oslovte společnost AWT Rekultivace a.s. se sídlem v Havířově. Působíme nejen v okolí Ostravy a Karviné, ale i v dalších průmyslových oblastech na území České republiky.

Zaměřujeme se na demoliční práce malého i velkého rozsahu:
- průmyslové stavby
- budovy v průmyslových areálech
- ocelové konstrukce
- mosty a mostní konstrukce
- panelové domy a konstrukce

Zabýváme se i recyklací stavební suti, nejen z demolice, ale i dovezené. Používáme pro práci potřebnou speciální techniku. Naší vyškolení pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti odstraňování negativních následků průmyslové i hornické činnosti. Nezaměřujeme se jen na demolici či recyklaci, ale i na sanaci, rekultivaci, likvidaci průmyslových odpadů či stavební a zemní práce.

Pro bližší informace kontaktujte:
Ing. Roman Hrabec
telefon: 602576475
email: obchod@awt-rekultivace.cz

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Projekční činnost – projekty rekultivace, skládek, ekologických staveb, ...

Projekční činnost – projekty rekultivace, skládek, ekologických staveb, ...

Společnost AWT Rekultivace a.s. provádí projekční práce, zaměřující se na projekty skládek, rekultivace, ekologických staveb, ochrany přírody, kanalizace a další. Působí v okolí Ostravy a Havířova.


Zneškodňování, využívání odpadů, dekontaminace, recyklace

Zneškodňování, využívání odpadů, dekontaminace, recyklace

Likvidace ekologických zátěží, rekultivace pozemků, provoz skládky, dekontaminačního střediska, recyklaci stavebních odpadů realizuje AWT Rekultivace a.s., Havířov.


Likvidace starých ekologických zátěží, odpady, skládky, recyklace a ...

Likvidace starých ekologických zátěží, odpady, skládky, recyklace a ...

Na likvidaci starých ekologických zátěží, na skladování odpadů, recyklaci stavebních odpadů a na dekontaminaci se zaměřuje společnost AWT Rekultivace a.s., Havířov, Ostrava.